Hakkımızda

Sosyal kadınlardan, sosyal kadınlara!

Sabah iş mesasi ile başlayan günün, gerek toplantılar, gerek akşam yemekleri veya davetlerle devam ettiği yoğun bir günlük akış içerisinde olan aktif 2 kadınla başladı hikayemiz. Hem iş hayatında, hem sosyal hayatta bir yerden diğerine koşturuyor, bütün bunların arasında hem yurt içinde hem yurt içinde seyahat etmekten geri durmuyorduk. Ölçülü giyinmeye tercih ettiğimiz için bu yoğun tempoda bizi yormayacak kadar minimal ama farkımızı gösterecek kadar şık kıyafetler bulmaya çalıştık, bulamayınca kendimiz ürettik.

2019 yılında QRAS aktif kadınlara içinde kendilerini hem rahat hem şık hissedecekleri kıyafetler yaparak başladı hayatına. 2020 yılında bünyemizde farklı markaları da katarak bir pazar yerine dönüştük. Amacımız bir taraftan kadın girişimcileri desteklemek, diğer taraftan müşterilerimize aradıkları her türden ürünü sunabilmekti. Sadece müşteri memnuniyeti odaklı firmaları seçtik kapılarımızı açarken, çünkü en nihai amacımız müşteri memuniyetiydi.

Güçlü ve üretken bir QRAS kadını yaratmayı amaçlıyoruz. Kadınların yeterli imkan verilirse dünyayı yerinden oynatabilecek yetenekte olduklarını biliyoruz çünkü. Hayatın her alanında rol almayı seven QRAS kadını güçlü ve kararlı kişiliği ile herkes için rol modeldir. QRAS kadınları için tasarlayıp üretiyor olmak bizim için gurur verici.

ADRES

Koşuyolu Mh. Cenap Şahabettin Sk. No:26 D:1 Kadıköy / İstanbul / Türkiye

BİZE ULAŞIN