İade ve Değişim

İade ve Değişim Şartları:

Satın almış olduğunuz ürün/ürünleri giyilmemiş, yıkanmamış, etiketleri zarar görmemiş ve tekrar satılabilir olması şartıyla siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içerisinde iade ya da değişim yapabilirsiniz. Kampanyalı ürünlerde sadece beden değişimi yapılmaktadır. Ayrıca, ALICI'nın özel istek ve talepleri uyarınca üretilen veya üzerinde değişiklik ya da ilaveler yapılarak kişiye özel hale getirilen ya da niteliği itibariyle iade edilemeyecek, SATICI’nın teslimininden sonra başka biri tarafından teslimi halinde zarar görme ihtimali olan ÜRÜN’ler olup; cayma hakkı kullanılamayacaktır ve bu ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

Değişim:
Satın almış olduğunuz ürün/ürünlerin renk ya da beden değişimi için iade ve değişim şartlarına uymak koşuluyla, siparişi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içerisinde tarafımıza gönderebilirsiniz. Ürün/ürünler tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde incelemeye alınarak yeniden satışına engel bir durum olmadığı onaylandığı takdirde talep ettiğiniz değişim işlemi gerçekleştirilmektedir. Eğer satın almış olduğunuz ürün/ürünleri başka ürün/ürünlerle değiştirmek istiyorsanız iade işlemi yapmanız ve tarafınıza gönderilecek hediye çeki kodu ile yeniden alışveriş yapmanız gerekmektedir.

İade:
İade etmek istediğiniz ürün/ürünleri, faturanın arkasında bulunan iade ve değişim sebeplerinden size en uygun seçeneği işaretleyerek , siparişi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içerisinde tarafımıza gönderebilirsiniz. Ürün/ürünler tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde incelemeye alınarak yeniden satışına engel bir durum olmadığı onaylandığı takdirde iade prosedürü başlatılır. Kargo kullanılan bir hizmet olduğundan kargo bedeli iade edilmeyecektir , sadece ürün tutarı tarafınıza tahsil edilecektir.
İade ve Değişim Gönderimi:
İade etmek veya değişim yapmak istediğiniz ürün/ürünlerin kargo bedeli size aittir. Eğer iade edilecek ürünler ayıplı olduğu gerekçesiyle iade edilecekse Müşteri Hizmetleri ile yapacağınız görüşme sonrasında aldığınız onay kodu ile Aras Kargo şubelerinden tarafımıza ücretsiz olarak gönderebilirsiniz. İade ya da değişim yapmak istediğiniz ürün/ürünleriniz tarafımıza ulaşınca size e-posta veya mobil mesaj ile bilgi verilir. ALICI'nın özel istek ve talepleri uyarınca üretilen veya üzerinde değişiklik ya da ilaveler yapılarak kişiye özel hale getirilen ya da niteliği itibariyle iade edilemeyecek, SATICI’nın teslimininden sonra başka biri tarafından teslimi halinde zarar görme ihtimali olan ÜRÜN’ler olup; cayma hakkı kullanılamayacaktır ve bu ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

İade ve Değişim Reddi:
İade ya da değişim süresi aşıldıktan sonra gönderilmiş ya da teslim edildikleri şekilde olmayan (giyilmiş, yıkanmış, yıpratılmış, etiketleri çıkartılmış) ürünlerle ilgili iade ve değişim talepleriniz reddedilecektir. İndirimli alınan ürünlerde iade yapılmamaktadır. Bu gibi durumlarda size e-posta ile bilgi verilecek ve ürün/ürünler tarafınıza geri gönderilecektir.

Geri Ödemeler:
İade ettiğiniz ürün/ürünler iade ve değişim şartlarına uyduğu takdirde, QRAS geri ödemeleri 7 iş günü içerisinde bankaya iletmektedir. İade edilen tutarın kredi kartlarına yansıma süresi ortalama 1-3 iş günü iken banka kartlarında bu süreç daha da uzayabilmektedir. Banka uygulamaları gereği, taksitli gerçekleştirilen işlemler aynı şekilde taksitli olarak iade edilmektedir.
 
İade ve Değişim Adresi:

QRAS OFİS Adresi
Abide-i Hürriyet Cd Merkez Mahallesi, 34381 No:40/1  Şişli/İstanbul

Telefon : +90 545 640 05 42

hello@qrasstudio.com