AYNI GÜN & ÜCRETSİZ KARGO
Youtuber Rimel Aşkına Kimdir? Hilal Kaplan Instagram Hesabı Nedir?
Youtuber Rimel Aşkına Kimdir? Hilal Kaplan Instagram Hesabı Nedir?

İçerik üreticisi ve Youtuber olan Hilal Kaplan, rimelaskina kullanıcı adıyla da biliniyor. Tesettür giyim youtuberları arasında yer alan ve geniş bir kesime hitap eden Hilal Kaplan, muhafazakar giyim bloggerları arasında dikkat çeken isimlerden biridir. Youtube’da çektiği videolar ve paylaşımlarıyla takipçilerini artırmaya devam eden Youtuber Rimel Aşkına kimdir? Rimel Aşkına gerçek adı nedir?

YOUTUBER RİMEL AŞKINA KİMDİR, GERÇEK ADI NE?

Paylaşımlarıyla büyük beğeni toplayan rimelaskina kullanıcı adıyla tanınan Hilal Kaplan, 25 Mart 1995 tarihinde dünyaya geldi. Üç kardeş olan Hilal Kaplan, ailenin ortanca çocuğudur. Ablası ise fromsule kullanıcı adını kullanıyor. Memleketi ise Konya’dır. Koç burcu olan Kaplan’ın yükseleni aslan; ay burcu ise oğlaktır.

Fotoğraflarda beğenilen açılarının yanı sıra boyu da çok merak ediliyor. Boyu 164 olan Rimel Aşkına, paylaşımlarında bu avantajını sık sık kullanabiliyor.

Hilal Kaplan eğitimini Haydarpaşa Sağlık Meslek Lisesi’nin ardından, Marmara Üniversitesi Radyoloji bölümüne devam etti. Mesleğinin yanı sıra; Youtube’da makyaj videoları üreten Youtuberlar arasında yer alıyor.

Makyaj ipuçlarının yer aldığı videolarının yanı sıra şal bağlama teknikleriyle de çok izlenen Rimel Aşkına, moda önerileri ile çok beğeniliyor. Tarzı da oldukça dikkat çekiyor. Yaptığı paylaşımlarla vlogger veya tesettür giyim bloggerı olarak da adlandırılıyor.

HİLAL KAPLAN INSTAGRAM HESABI NEDİR?

Sosyal medyaya rimelaskina kullanıcı adı ile adım atan Hilal Kaplan Instagram kullanıcı adı @rimelaskina olarak yer alıyor. Burada 445 bin takipçisi bulunuyor. Sık sık kombin önerileri ve makyaj tüyolarıyla da binlerce beğeni alıyor.

Instagram’da geniş bir takipçi kitlesine sahip olduktan sonra Youtube’da videolar çekmeye başlıyor. Youtube kanalını 3 Temmuz 2014 tarihine katılan Hilal Kaplan, 55.230.597 görüntülemeye sahip; 447 bin abonesi bulunuyor. Kanalındaki hakkımda kısmı ise şu şekilde yer alıyor; “Merhabalar ben Hilal, kanalımda makyaj yapma teknikleri, makyaj yapma videoları, ürün inceleme videoları, şal bağlama teknikleri ve vloglarımı bulabilirsiniz. Sormak istediğiniz, merak ettiğiniz ya da fikirleriniz için bana iletişim linklerinden ulaşabilirsiniz.”

TAGS askına, hilal, hilal kaplan, hilalkaplan, qras, qras blog, qras kadını, rimel, rimelaskina, youtuber,