AYNI GÜN & ÜCRETSİZ KARGO
Youtuber Aslı Afşaroğlu Kimdir? Aslı Afşaroğlu Instagram Hesabı Nedir?
Youtuber Aslı Afşaroğlu Kimdir? Aslı Afşaroğlu Instagram Hesabı Nedir?

Youtuber olan Aslı Afşaroğlu, çektiği videolarla ve yaptığı kombinlerle büyük beğeni topluyor. Tesettür giyim çerçevesinde tasarladığı kombinlerin yanı sıra kendi diktiği parçaları da takipçilerine sunuyor. Tesettür kombin tasarımları çok beğenilen Youtuber Aslı Afşaroğlu kimdir? Aslı Afşaroğlu Instagram hesabı nedir?

ASLI AFŞAROĞLU KİMDİR?

8 Mart 1995 tarihinde İzmir’de dünyaya geldi. Babası öğretmen olan Youtuber sadece 1 ile 4 yaşları arasında Şanlıurfa’da yaşadığını da aktarıyor. Aralık 2018 tarihinde İstanbul’a taşınan Aslı Afşaroğlu, burada neler yaptığını da soru cevap videolarıyla anlatıyor. Evinden kesitlerini Instagram hesabında ve Youtube kanalında paylaşıyor. Bazı dönemlerde ailesinin yanına İzmir’e de gidiyor.

Balık burcu olan Aslı Afşaroğlu burcuna göre daha ketum biri olduğunu söylüyor. Bir kardeşi olan Aslı Afşaroğlu’nun kardeşi kendinden dört yaş küçük. 56 kilo olan Aslı Afşaroğlu’nun boyu ise 160.

İlk olarak Gediz Üniversitesi’nde öğrenim hayatına başlayan Youtuber Aslı Afşaroğlu, okulunun kapanması nedeniyle 9 Eylül Üniversitesi’ne yerleşti. Mezun olduğu bölüm Psikoloji.

Favori kitap ve filmlerinden de bahseden Aslı Afşaroğlu, ilk kez lise 1’de okuduğu Harry Potter serisini okumaktan çok hoşlandığını söylüyor. En sevdiği film ise The Notebook. Dikiş dikmenin ve blog yazmanın hobileri arasında olduğunu videolarında aktarıyor

ASLI AFŞAROĞLU’NUN SEVGİLİSİ VAR MI?

Bir dönem özel hayatıyla da gündeme gelen Aslı Afşaroğlu, sosyal medyada başarılı fotoğraflarıyla tanınan Talha Koyun ile beraberdi. Ancak bu birliktelik sona erdi. Ayrıldıkları dönemde meydana gelen İdlib olayları nedeniyle açıklama yapmayan Aslı Afşaroğlu, ilişkinin sona erdiğini daha sonra açıkladı.

ASLI AFŞAROĞLU INSTAGRAM HESABI NEDİR?

Sosyal medyaya asliafsaroglu kullanıcı adı ile adım atan Aslı Afşaroğlu, Instagram’da 246 bin takipçiye sahip. Birbirinden güzel kombinleri ve estetik profili ile dikkat çekiyor.
TAGS aslı, aslı afşaroğlu, genç tesettür giyim, qras, qras blog, qras kadını, tesettür, tesettür giyim,