Yazlık Şal Modelleri Nelerdir? İpek Şallar, Medine İpeği Şallar Özellikleri Nelerdir?

Yazlık Şal Modelleri Nelerdir? İpek Şallar, Medine İpeği Şallar Özellikleri Nelerdir?

Yazın muhafazakar giyimde serin tutması ve rahat olması nedeniyle sezonun öne çıkan şal ve eşarp trendlerinde ipek şal ve medine ipeği şallar gözde oluyor. Özellikle ölçülü giyimde son sezonlarda öne çıkan medine ipeği şallar ve ipek şallar tesettür kombinleri içerisinde vazgeçilmeyen bir parça olarak kullanılıyor.

Yayın Tarihi: 14 Temmuz 2021 Çarşamba

Tesettür giyimde başörtü kullanımında mevsimlere göre farklı şal ve kumaşlar kullanılmakta. Yazın muhafazakar giyimde serin tutması ve rahat olması nedeniyle sezonun öne çıkan şal ve eşarp trendlerinde ipek şal ve medine ipeği şallar gözde oluyor. Özellikle ölçülü giyimde son sezonlarda öne çıkan medine ipeği şallar ve ipek şallar tesettür kombinleri içerisinde vazgeçilmeyen bir parça olarak kullanılıyor.

Minimal giyimde ipek şallar ve medine ipeği şallar özel günlerde kullanıldığı gibi günlük kombinlerde, sokak stilinde de kullanımı kolay parçalardan olması sebebiyle daha çok tercih ediliyor. Tesettür giyimde kombin seçenekleri her sezon değişse de bazı parçalar minimal giyimde de dolaplardaki yerini korumaya devam etmekte. Muhafazakar giyimde şallar arasında en çok dikkat çekenler pamuk şallar olsa da  yazın sıcakların artmasıyla birlikte medine ipeği şallar son sezonun vazgeçilmezi oluyor.

İPEK ŞALLAR, MEDİNE İPEĞİ ŞALLAR ÖZELLİKLERİ NELERDİR?

Tesettür giyim ve ölçülü giyim kombini son yıllarda dikkat çekici parçalar arasında basic ürünler daha fazla yer alıyor. Tabi ki özellikle muhafazakar giyimde ölçülü giyimde tesettür giyim parçaları arasındaki renk uyumu da öne çıkmakta. Tesettür giyim kombinlerinde kumaş uyumu olması estetik açıdan oldukça önemlidir. Örneğin, abiye bir kıyafetin üzerine ipek şallar veya medine şallar takılarak göze daha çok hitap etmesi sağlanabilir. Qras Studio’da Qras.com bünyesinde ölçülü giyimi tercih eden hanımlar, yaz sezonunda günlük kullanımlarında, özel gün ve davetiyelerde medine ipek şallar ve ipek şallar tercih ediyor.

Tesettür modasının ölçülü giyim parçaları arasında yer alan tuniklerle, günlük elbiselerle, dış giyim parçalarıyla kullanımı öne çıkan medine şallar en güzel renklerle üretilerek minimal giyimde dört mevsim kullanıma uygun hale geliyor. Minimal giyimde Qras Studio bünyesinde bulunan Qras.com adresinde yer alan medine ipeği şal modelleri de bulunuyor.

Qras Studio, Qras.com adresinde de yer alan Medine ipeği kumaş ile üretilen şal ve eşarplar genellikle yumuşak bir dokuya sahip. Tek renk olarak üretilen eşarplar günlük kombinlerin yanı sıra abiye ile de etkileyici bir görünüm elde edilmesini sağlıyor. Medine ipeği şallar ve ipek şallar muhafazakar giyimde ölçülü giyim standartlarına ulaşılmasını sağlar. Muhafazakar giyimde omuzlara kadar düşen medine ipeği şallar, ipek şalların kullanımı da bir hayli kolaydır.

Medine ipeği şallar ve ipek şallar, ölçülü giyim ve minimal giyim günlük kombinlerinizin vazgeçilmezi olmaya devam ediyor. Ölçülü giyimde Qras Studio’nun Qras.com’da vazgeçilmez parçalarından olan medine ipeği şallar keten, kot, abiye gibi birbirinden farklı kumaşlarla tercih edilebilir ve muhafazakar giyim kombin için harika bir görünüm elde etmenizi sağlar.