08 Haziran 2021 Salı
Tuğçe Bayıroğlu Kılıç kimdir? Tuğçe Bayıroğlu Instagramı Ne? Tuğçe Bayıroğlu Boyu Kaç, Kaç Yaşında?
Tuğçe Bayıroğlu Kılıç kimdir? Tuğçe Bayıroğlu Instagramı Ne? Tuğçe Bayıroğlu Boyu Kaç, Kaç Yaşında?

Yeni nesil tesettür giyimde birbirinden farklı ve birbirinden etkileyici enerjik sahip, Instagram’da öncü olan isimler bulunuyor. Muhafazakar giyimde bu konuda adından söz ettiren isimlerden biri de çiçeği burnunda evli moda ikonu tesettür giyimde ilk akla gelen isimlerden biri de Tuğçe Bayıroğlu Kılıç oluyor.

Instagramda muhafazakar giyimde farklı, dinamik ve şıklıklarıyla önde gelen isimlerden olan Tuğçe Bayıroğlu Kılıç, hem aile üyeleriyle çektikleri fotoğraflarla hem de minimal giyimde göz ardı edilmeyecek şıklığıyla takipçilerine ilham kaynağı oluyor.

Tuğçe Bayıroğlu Kılıç, Instagramda ölçülü giyimde yakaladığı estetik çizginin dışında, gezdiği ve beğendiği yerleri, doğa fotoğrafları, ev dekorasyon ürün model örneklerini de paylaşımlarına ekliyor. Böylece sadece moda da değil, günlük hayatta da işe yarayacak bilgiler sağlamış oluyor. Muhafazakar giyim konusunda ise  birbirinden farklı kombin çeşitleri, minimal giyimdeki tercihleri ile hem spor şıklığı hem de klasik şıklığıyla ön plana çıkıyor.

TUĞÇE BAYIROĞLU BOYU KAÇ, KAÇ YAŞINDA?

Yeni nesil tesettür giyimde hem ailesi ile çektiği neşeli fotoğrafları ile hem de ölçülü giyim tarzındaki sade şıklığıyla takipçilerine ilham kaynağı olan Tuğçe Bayıroğlu Kılıç, oldukça enerjik fotoğrafları, çocuğu ve eşiyle çektiği fotoğraflardaki samimiyetiyle de beğeni topluyor. Tuğçe Bayıroğlu Kılıç, tesettür giyimde stilinde en çok dikkat çeken parçalar arasında rahat giyimde tercih ettiği elbiseler, trençkotlar, ikili kombinler ve tunikleri oluyor. Stilinde salaş giyinmeyi tercih eden Instagramer Tuğçe Bayıroğlu Kılıç, giyiminde genellikle kahverengi tonları, yeşil tonları ve pembe tonları kullanmayı tercih ediyor. Minimal giyimini tamamlayan şal seçiminde ise tesettür giyimine uyumlu olmasına dikkat ediyor. Aynı zamanda minimal giyimde şal, takı kombine ve muhafazakar giyimde taktığı gözlükler ölçülü giyiminde bir bütün oluşturuyor. Qras.com bünyesinde de bulunan ölçülü giyim seçenekleriyle de birbirinden iddialı kombinler oluşturulmakta.

Muhafazakar giyim modasında işbirlikleri içerinde de olan Tuğçe Bayıroğlu Kılıç, instagramda marka ve işbirlikleriyle takipçilerine kolaylık sağlıyor. Instagram’da tgcbyrgl kullanıcı adı ile takipçileriyle buluşan ve her daim gülümsemeyi unutmayan Tuğçe Bayıroğlu Kılıç, minimal giyim ve ölçülü giyim dendiğinde ilk akla gelen isim olmayı başarıyor. Qras.com bünyesinde de bulunan, bol giyimi, kendine özgü stili ve genellikle açık tondaki giyimiyle fotoğraflara yansıyan Instagramer’ın en sevdiği renkler arasında krem rengi tonları olduğunu görmekteyiz. Qras.com bünyesinde de bulanan trençkot modelleri, şal modelleri ve birbirinden tarz modelleri inceleyebilirsiniz.