AYNI GÜN & ÜCRETSİZ KARGO
Tesettür Giyim Fenomeni Büşra Nur Çalar Kimdir? Büşra Nur Çalar Söylemez Instagram Ve Youtube Hesabı Nedir?
Tesettür Giyim Fenomeni Büşra Nur Çalar Kimdir? Büşra Nur Çalar Söylemez Instagram Ve Youtube Hesabı Nedir?

Sosyal medyanın en tanıdık simalarından olan Büşra Nur Çalar, ilk olarak işaret dili ile çektiği videolarla gündeme geldi. İşaret dilini oldukça akıcı kullanan fenomen Büşra Nur Çalar, birbirinden farklı şarkıları duyma engelli vatandaşlarımız için düzenliyor. Çektiği videolarla Instagram camiasının bilinen ismi olan Büşra Nur Çalar hakkında merak edilen soruların cevaplarını sizler için derledik.

BÜŞRA NUR ÇALAR KİMDİR?

İşaret dilini kullanarak çektiği videolarla fenomen olan Büşra Nur Çalar, 1994 yılında İzmir’de dünyaya geldi. Instagram dünyasının fenomenlerinden olan ismin ailesi ise aslen Sivaslı’dır. Şu an Türkiye’de yaşayan isim daha önce Suriye, Ürdün ve Lübnan’da da yaşadı.

Annesi Tuğba Hanım, kardeşleri Zeynep Kübra ve Fatma ile de videolar çekiyor. Ablası Zeynep Kübra 1991 doğumlu, kardeşi Fatma ise 1997 doğumludur. Büşra Nur Çalar evli ve bir çocuk sahibidir. Kızının ismi ise Berra Aksa’dır.

Eğitimini turizm sektöründe tamamlayan fenomen Büşra Nur Çalar, tesettür giyim markalarıyla sponsorlu işbirlikleri yapıyor.

Hint kınası ile yaptığı şekillerle de büyük ilgi toplayan tesettür giyim fenomeni Büşra Nur Çalar, ilk olarak kurduğu hint kınacısının isminin patentini de aldı.

BÜŞRA NUR ÇALAR’IN EŞİ AHMET SÖYLEMEZ KİMDİR?

Büşra Nur Çalar, Ahmet Söylemez ile dünyaevine girdi ve bir çocukları vardır. Ahmet Emin Söylemez, Mavi Marmara şehitlerinden olan Uğur Söylemez’in oğludur. Ahmet Emin Söylemez 2016 yılında Sağlık Bakanlığı Müsteşarlığı pozisyonda yer almıştır.

BÜŞRA NUR ÇALAR SÖYLEMEZ YOUTUBE HESABI

Youtube hesabında 40,9 B abonesi olan Büşra Nur Çalar’ın kanalda hiçbir videosu bulunmuyor. 4 Ağustos 2015 tarihinde Youtube camiasına katılan fenomenin işaret dili ile çektiği videoları ise genellikle başka kanallarda yayınlanıyor.

BÜŞRA NUR ÇALAR INSTAGRAM HESABI

Instagram fenomenleri arasında geniş kitlesi olan isimlerden biridir. Büşra Nur Çalar, Instagram hesabında tesettür giyim tüyoları ve birbirinden neşeli videolarına yer veriyor. Tesettür giyimi tercih eden fenomenlerden olan Büşra Nur Söylemez’in Instagram hesabında 1,2 milyon takipçisi bulunuyor. Instagram hesabında teknolojik aletlerden, giyim markalarına kadar pek çok farklı alanda işbirliği ve tanıtım görseli yer alıyor.
TAGS büşra nur, büşra nur çalar, büşra nur çalar söylemez, genç tesettür giyim, instagrammer, qras, qras blog, qras kadını, tesettür, tesettür giyim, tesettür gyim,