Styleonseyma Kimdir? Styleonseyma Instagram Adresi Nedir?

Styleonseyma Kimdir? Styleonseyma Instagram Adresi Nedir?

Instagramda muhafazakar giyimde önde gelen isimlerden biri de Styleonseyma’dır. Giydiği tüm parçalar hem karizmatik hem de dikkat çekici olması takipçiler arasında sık sık gündeme getiriliyor.

Yayın Tarihi: 13 Temmuz 2021 Salı

Instagramda muhafazakar giyimde önde gelen isimlerden biri de Pelin Sarıkaya’dır. Giydiği tüm parçalar hem karizmatik hem de dikkat çekici olması takipçiler arasında sık sık gündeme getiriliyor. Tesettür giyimde ve minimal giyimde adından oldukça söz ettiren Pelin Sarıkaya, renkli hali, sevimli duruşu ve trend olan tarzıyla takipçilerine ilham kaynağı oluyor.

STYLEONSEYMA INSTAGRAM ADRESİ NEDİR?

Mevsim geçişlerinde ne giyeceğimize karar vermek, ister ölçülü giyimde olsun ister tesettür giyimde olsun biraz kararsız bırakıyor biz Qras kadınını. Ancak bunu sade giyimi ve göz alıcı renklerin uyumundan faydalanarak giyimine oldukça iyi yansıtan ınstagramerlardan biri de Instagramda Styleonseyma kullanıcı adıyla paylaşımlarda bulunan Şeyma A’dır. Styleonseyma tesettür giyimde tarzında en çok dikkat çeken tesettür giyim parça kombinlerinde etek ve giydiği ceketler oluyor. Ruhundaki ışıltıyı giyimine de yansıtan Styleonseyma muhafazakar giyimde en sevdiği renkler arasında mavi tonları, kahverengi tonları ve siyah tonları olduğunu görmekteyiz. Ölçülü giyimde adından söz ettiren Styleonseyma, tercih ettiği ikili takımlar, ceket, etekler ve minimal giyimde tercih ettiği çantalar oldukça göz dolduruyor. Muhafazakar giyimde, ölçülü giyime önem veren Styleonseyma paylaşımlardaki sade şıklığı ve pozları ile de dikkat çekiyor.

Qras kadınının en çok önem verdiği konulardan biri olan ölçülü giyimde kombin oluşturmayı oldukça iyi başaran Styleonseyma’nın giyim tarzı her daim neşe saçacak gibi. Qras bünyesinde Qras.com’da bulunan trend parçalarla birbirinden farklı minimal giyimde fark yaratan çantalar, ölçülü giyimde göz dolduran kombinler ve qras kadını olmalarıyla şıklığınıza şıklık katmak, oldukça kolay. Minimal giyimde şıklığını konuşturan Instagramer Styleonseyma sade şıklığına Qras Studio’da Qras.com adresi ile sahip olabilirsiniz.