AYNI GÜN & ÜCRETSİZ KARGO
Rimel Aşkına Tarzı Ve Tesettür Kombin Önerileri: Rimel Aşkına Instagram Paylaşımları
Rimel Aşkına Tarzı Ve Tesettür Kombin Önerileri: Rimel Aşkına Instagram Paylaşımları

Yaptığı tesettür kombinlerle Instagram hesabında dikkatleri üzerine çeken Rimel Aşkına, Youtube’da da tesettür giyim ipuçları veriyor. Günlük rahat ve salaş tesettür kombinlerinin yanı sıra özel günler için tercih edilebilecek en şık modelleri de profilinde paylaşıyor. Tesettür giyim için yenilikçi isimlerden olan genç isim, muhafazakar giyim bloggerları başlığı altında en çok takip edilen isimlerden biri. Gerçek adı Hilal Kaplan olan Rimel Aşkına tarzı ve tesettür kombin önerileri hakkında merak edilenleri sizler için derledik.

RİMEL AŞKINA TARZI VE TESETTÜR KOMBİN ÖNERİLERİ

Tesettür kombinleri ve makyaj yetenekleri ile öne çıkan bir isim olan Rimel Aşkına, Instagram ve Youtube üzerinde takipçileriyle buluşuyor. Önerilerini, sevdiği parçaları sunarken sezonun trendlerinden de bahseden Youtuber Rimel Aşkına, tarzını tüm kombinlerinde yansıtıyor.

Hilal Kaplan, Youtube kanalında konsept tesettür kombinleri yapıyor. Kombin önerilerinin yanı sıra cilt ve saç bakımı tüyoları veren Rimel Aşkına’nın makyaj ipuçları da büyük beğeni topluyor. Günlük rahat salaş kombinlerinin yanı sıra düğün, kına ve mezuniyet gibi özel gün kıyafetleri de ilgiyle takip ediliyor.

Mevsimlere uygun hazırladığı kombin önerilerinde ise farklı mağazalardan aldığı sezonlarına göre ayrılmış parçalar yer alıyor. Youtube oynatma listelerinde birbirinden farklı başlıkları derleyerek en çok izlenen videolarını ve başlıklarını ön plana çıkarıyor. Başörtüsü ve şal bağlama ile ilgili ipuçları, mezuniyet tüyoları ve soru cevap videoları en çok izlenen videoları arasında yer alıyor.

Nude ve pastel tonlarını kıyafetlerinde kullanmayı seven Rimel Aşkına; siyah, gri ve kahverengi tonlarını kullandığı kombinler de beğeniliyor. Bunun yanı sıra pembe ve kırmızı gibi baskın renkleri de bir arada başarılı bir şekilde kullanıyor. Renklerin uyumu tesettür kombinler için önemli bir detay olarak karşımıza çıkıyor. Her zaman soğuk renkler kullanmak yerine kombinlerin arasına sıcak bir renk ekleyerek daha dikkat çekici bir kombin oluşturmak mümkün.

Tesettür kombinlerin yapımı kadar nerede çekildiği ve arka planın dikkat çekiciliği de oldukça önemli. Kombine uygun mekanlar seçmek ve kombini ön plana çıkaracak pozlar vermek Instagram için kullanışlı ipuçlarından biridir.

Instagram’da 400 binden takipçisi bulunan rimelaskina kullanıcı adlı Hilal Kaplan, Youtube’da da 440 binden aboneye sahiptir.
TAGS hilal, hilal kaplan, hilalkaplan, instagrammer, qras, qras blog, qras kadını, rimel, rimel aşkına, rimelaskina, youtuber,