QRAS, Türkiye & Azerbaycan Kardeşlik Ödülleri gecesinde Yılın En İyi Tekstil Firması Ödülü’nü aldı

QRAS, Türkiye & Azerbaycan Kardeşlik Ödülleri gecesinde Yılın En İyi Tekstil Firması Ödülü’nü aldı

Türkiye & Azerbaycan Kardeşlik Ödülleri gecesi, iki ülkenin sanat, siyaset, spor ve iş dünyasından önemli kişilerini bir araya getirdi. Bu yıl 3. kez düzenlenen ödül töreninde Gülben Egen, Perihan Savaş

Yayın Tarihi: 15 Kasım 2019 Cuma

Türkiye & Azerbaycan Kardeşlik Ödülleri gecesi, iki ülkenin sanat, siyaset, spor ve iş dünyasından önemli kişilerini bir araya getirdi. Bu yıl 3. kez düzenlenen ödül töreninde Gülben Egen, Perihan Savaş, İvana Sert, Furkan Palalı, Gökhan Türkmen ve Selin Ciğerci gibi isimler ödül alırken minimalist kadın giyim markası QRAS Yılın En İyi Tekstil Firması Ödülü ile geceye damgasını vurdu.

BHS Group ve İstanbul Azerbaycan Dostluk Derneği’nin 3. kez düzenlediği Türkiye & Azerbaycan Kardeşlik Ödülleri gecesi, 14 Kasım Perşembe akşamı "Grand Hyatt İstanbul'da sahiplerini buldu. ''İki devlet tek millet'' duygusunun hakim olduğu ödül töreninde, Azerbaycan’ın önemli isimleri ödüllerini alırken Türkiye’den Selin Ciğerci, Perihan Savaş, Tuğba Özay, Bünyamin Sürmeli, İvana Sert, Gökhan Türkmen, Gülben Ergen ve QRAS gibi sanat, spor, finans ve siyaset dünyasından önemli isim ve kuruluşlara ödülleri takdim edildi.İki ülkenin ‘En’leri bir arada

Geçtiğimiz yıl Aralık ayında ikincisi düzenlenen Türkiye & Azerbaycan Kardeşlik Ödülleri gecesi, birçok ünlü isimle iki ülkenin basınında büyük yankı uyandırmıştı. İki kardeş ülkenin ‘En’leri bir arada toplayarak, birlik ve beraberliğimizi tüm dünyaya yaymayı amaçlayan organizasyon, sanat, siyaset, spor ve iş dünyasının en iyilerinin ödüllendiriyor. Bu yıl 3. Kez düzenlenen organizasyon, önceki yıl büyük ses getirmiş; Koray Avcı, Evren Yaşlak, Ebru Yaşar, Emre Kaya, Tuğba Yurt, Hakan Peker, Ömür Gedik gibi ünlü isimlere ödül verilmişti. BHS Group Atakan Taşur, Hülya Ağasoy ve İstanbul Azerbaycan Dostluk Derneği’nin 3. kez düzenlediği organizasyon bu yıl da gündeme damgasını vurdu; meydanın ve cemiyet hayatının ilgi odağı oldu.

Türkiye & Azerbaycan Kardeşlik Ödülleri gecesinde QRAS rüzgarı esti!

Azerbaycan'ın ve Türkiye'nin tanınmış simalarının yer aldığı gecede Oyuncu Serpil Tamur, Yıldız Kültür, Gökhan Türkmen, Perihan Savaş, Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Burhan Kuzu, İvana Sert Furkan Palalı, Selin Ciğerci ve Gülben Ergen gibi tanıdık isimler ödüllerini aldı. Sanat, spor ve siyaset dünyasından önemli isimlerin ödül aldığı gecede modern kadınların giyim markası QRAS’ın layık görüldüğü Yılın En İyi Tekstil Firması Ödülü, QRAS kurucuları Hicran Kaya ve Sümeyra Teymur’a takdim edildi.