AYNI GÜN & ÜCRETSİZ KARGO
O Ses Türkiye Yılbaşı 2021: Hadise'nin Yılbaşı Şıklığını Yansıtan Alternatif Kombin Önerileri
O Ses Türkiye Yılbaşı 2021: Hadise'nin Yılbaşı Şıklığını Yansıtan Alternatif Kombin Önerileri

Yeni yıla girerken birbirinden şık ve farklı kıyafetleri tercih edenler için yılbaşı kombin önerileri ile karşınızdayız. 2021 yılı biterken televizyon ekranlarında da birbirinden güzel programlar yer alıyor. Sokağa çıkma yasağının da etkisiyle bu sene çok daha eğlenceli içerikler dikkat çekiyor. Milyonların takip ettiği O Ses Türkiye de bu programlardan biri. Her sene O Ses Türkiye Yılbaşı Özel programı birbirinden ünlü konukları ve eğlenceli dakikalarıyla ekrana geliyor.

O Ses Türkiye’de bu sene birçok güzel oyuncu ve şarkıcı söyledikleri şarkılarla ekrana gelecek. Jüri koltuğunda ise Beyazıt Öztürk, Ebru Gündeş, Murat Boz ve Hadise oturuyor. Sevilen jüri üyesi Hadise’nin elbisesi geceye damga vuran başlıklardan biri olarak karşımıza çıkıyor.

O SES TÜRKİYE HADİSE’NİN YILBAŞI KOMBİN ŞIKLIĞI

Tarzı, sesi ve eğlenceli konuşmalarıyla dikkatleri üzerine çekmeye devam eden Hadise, yılbaşı gecesine özel tercih ettiği elbisesiyle büyük beğeni topladı. Elbisenin fiyatı ise izleyenleri çok şaşırttı. Jüri üyelerinin siyahlara bürünmesi ise gözlerden kaçmadı. Hadise’nin elbisesinin de siyah olmasının bir nedeni var mı ekranlarda öğrenebiliriz.

Geçtiğimiz sene yeni yıl özel programında kırmızı bir elbise tercih eden Hadise, O Ses Türkiye Yılbaşı 2021 özel programı için ise siyah sade bir elbise tercih etti. Yılbaşı kombin şıklığı için tercih ettiği kombinin fiyatı ise yaklaşık 600 bin lira. Hadise’nin dantelli yılbaşı elbisesi 43 bin lira, tercih ettiği bileklikler 334 bin TL, kombinine uyum sağlayan küpeleri 120 bin lira ve fotoğraflarda görülen yüzüğü ise 96 bin lira.

O SES TÜRKİYE YILBAŞI 2021 ALTERNATİF YILBAŞI ŞIKLIĞI KOMBİN ÖNERİLERİ

Yılbaşında şık olmak isteyenler için ancak servet harcamak istemeyenler için ise biz de sizlere alternatif yılbaşı kombin önerileri hazırladık. Tabi, Hadise’nin şıklığına benzer bir şıklığı yakalayacak elbiselerle.

Hadise’nin dantelli siyah elbisesi geceye damga vuran parçalardan biri. Dantelli üst kısmı ve eteklerinde yer alan ayrıntılarla elbiseyi tamamlayan aksesuarlar çok beğenildi. Elbisede yer alan bir diğer detay ise bele oturması. Ancak elbise belden sıkmalı bir model değil. Usta işçilikle Hadise’nin beline oturduğu net şekilde görünüyor ki bu da elbiseyi çok daha zarif hale getiriyor.

Belden oturtmalı bir elbise olarak tercih edilebilecek modeller oldukça fazladır. Kimi zaman uçuş uçuş olan bu parçalar kimi zaman ise çok kalem etek gibi oturacak şekilde tasarlanıyor. Gidilecek yerin şekline ise daha özgür bir tasarım veya daha detaysız düz bir tasarım tercih edilebilir. Yılbaşında siyah rengi tercih edenler, renkli ve göz çarpan aksesuarları da bu kombinde kullanabilir. Aksesuarlarda renk tercih gold olabilir ancak son senelerde göze en çok çarpan rose gold modelleri oluyor. Bunların yanı sıra doğal taşlar birbirinden güzel parçaları bir araya getiriyor.
TAGS hadise, o ses türkiye, qras, qras blog, qras kadını, yılbaşı, yılbaşı kombin,