AYNI GÜN & ÜCRETSİZ KARGO
Merve Hifa Tarzı Ve Minimal Giyim Kombinleri: Merve Hifa Çağlar Instagram Paylaşımları
Merve Hifa Tarzı Ve Minimal Giyim Kombinleri: Merve Hifa Çağlar Instagram Paylaşımları

Tesettür giyimde en çok tercih edilen parçaları sıradışı ve minimal giyim örnekleriyle bir araya getiren Merve Hifa Çağlar, kombinlerinde bazı parçaları öne çıkararak kombinler yapıyor. Basit, sıradan, kolay, rahat ve bir o kadar dikkat çekici kombinler yapan Merve Hifa, tarzı ve minimal giyim kombin örnekleri ile büyük beğeni topluyor.

MERVE HİFA TARZI VE MİNİMAL GİYİM KOMBİNLERİ

Tesettür giyime dair trendlerin arasından sıyrılıp, kendi tarzını kıyafetlerine yansıtan başarılı isimlerden biri olan Merve Hifa’nın tarzının temelleri minimal giyime dayanıyor. Yaptığı tesettür giyim kombinlerinde özellikle öne çıkan rahat parçalar, tesettürlü kadınlar için önemli bir detaydır. Ancak bu rahatlık bilinenin aksine spor şıklık değil.

Merve Hifa, yaptığı kombinlerde minimal giyimi öne çıkarıyor ve sezonsuz bir trendi yakalıyor. Az ve öz parçalarla yaptığı minimal giyim kombinlerinde kimi zaman çoğu kişinin kullanamayacağı detaylar da yer alıyor. Bu parçalar kimi zaman bir beyaz çorap, kimi zaman big size ceket, kimi zaman ise terlikler olabiliyor. Dönem dönem trend olan bu parçaları kombinlerinde ilk kullanan isimlerden biri olan Merve Hifa, kendi yorumunu da mutlaka tarzına yansıtıyor.

Sofistike bir şıklığa sahip olan başarı isim bunu sade parçalarla sağlıyor. Sokak stilini minimal giyim ile uyum içerisinde oluşturuyor. Merve Hifa’nn kombinlerinde en çok dikkat çeken parçalar ise dedesi ve babasına ait parçalar oluyor.Vintage giyimin bir temsilcisi olarak da görülen başarılı isim, bu parçalarla çok daha dikkat çeken kombinler yapıyor. Elinde bulunana vintage parçalara kendisi tasarımlar ekliyor böylece onlara tarzını yansıtıyor.

Tesettür dış giyim için trençkot, yelek veya ceket oldukça fazla tercih ediliyor. Oldukça sıradan olabilecek kombinlerine etkileyici tasarımlar ekliyor. Kıyafetlerinde dikkat çeken ise geometrik desenler oluyor.

Bol pantolon ile salaş gömlek kombini oldukça zor görünebilir. Ancak tesettür giyim, tercih eden kadınlar özellikle bu şekilde giyinerek ölçülü giyim detaylarına da dikkat ediyor. Merve Hifa da bu kombinleri yaparak ölçülü giyime uygun kombinler yapıyor. Salaş gömlek ve tunikleri ayrıca etek ile de tercih ediyor.

Yaz aylarında tercih ettiği terlikler de salaş kombinlerin altına giydiği terliklerin yanı sıra dolaplarının vazgeçilmezleri arasında sneakerlar da yer alıyor. Bu parçalar çabasız şıklığın tam olarak karşılığı da diyebiliriz. Minimal giyim kombinlerinin tam olarak karşılığı olan çabasız şıklığı tarzında sofistike bir şekilde taşıyor.

MERVE HİFA ÇAĞLAR INSTAGRAM PAYLAŞIMLARI

Instagram hesabında sıklıkla kombinlerine yer veren Merve Hifa, vintage parçaları kombinlerinde sık sık değerlendiriyor. Vintage parçaları ise çok fazla para harcamıyor. Ailesinin büyüklerinden olan dedeleri ve babasının giyim eşyalarına kendisi ufak dokunuşlarda bulunarak tarzına uyarlıyor.

Kimi zaman bir kaban, kimi zaman ise bir ceket olarak karşımıza çıkan bu stil ile vintage giyim, minimalizm ile bir araya geliyor. Soru cevap yaparak da takipçilerinin istediği tasarımları merak ediyor ve buna göre üretimler yapıyor.
TAGS genç tesettür giyim, hifa, instablogger, instagrammer, merve, merve hifa, mervehifa, qras, qras blog, qras kadını, tesettür, tesettür giyim, tesettür gyim,