10 Haziran 2021 Perşembe
Melek Mavzer Tesettür Dış Giyim Şapka Modelleri Nelerdir? Melek Mavzer Fötr Şapka Önerileri Nelerdir?
Melek Mavzer Tesettür Dış Giyim Şapka Modelleri Nelerdir? Melek Mavzer Fötr Şapka Önerileri Nelerdir?

Son dönemlerin tesettür dış giyimin en gözde trendlerinden biri şalların üzerine takılan şapka modelleridir. Kimi zaman şalların fötr şapkalar kullanılırken kimi zaman ise bucket şapkalar kullanılmakta. Tesettür dış giyimde minimal giyim en şık tarzından birini oluşturan şal üzerine şapkalar, gözlük ile tamamlandığında adete dergi çekiminden çıkmış gibi nitelikli bir görüntü sağlıyor. Bu estetik algıdan etkilenen ve muhafazakar giyimde şapka modelleri kullanmayı tercih eden Instagram fenomeni de Melek Mavzer oluyor.

2021 yılının trend stili arasında olan şal üzerine şapka modellerini kullanan Melek Mavzer, genellikle fötr şapka kullanmayı tercih ediyor. Tercih ettiği muhafazakar giyim kombinini ise takı ve aksesuarlarla tamamlayarak dikkat çekici bir kombin sağlıyor.

MELEK MAVZER FÖTR ŞAPKA ÖNERİLERİ NELERDİR?

Tesettür dış giyimde birbirinden farklı seçeneklerle kombinlenebilen şapka modellerini kullanan Melek Mavzer, elbise kombinleri, ceket pantolon kombinlerini tamamlıyor. Melek Mavzer’in muhafazakar giyimine baktığımızda, ölçülü giyimi ile dikkat çektiğine ve minimal giyim ürünleri kullanma şeklinin fark yarattığı görülüyor. Melek Mavzer şal üzerine taktığı şapkalarda dikkat ettiği konulardan biri şapka modelinin ve renginin uyumlu olmasıdır. Muhafazakar giyimde oldukça farklı renk ve desenleriyle yerini alan ve sevilerek kullanılan şapka modellerinden fötr şapkayı en çok tercih ettiği modellerin başında gelir. Ölçülü giyimde Qras Studio’da da bulunan şapka modellerinden, en fazla, siyah ve kahverengi tondaki şapka modellerini kullandığını görmekteyiz.

Ölçülü giyim ve muhafazakar giyimde Qras.com ürünleri arasında birbirinden farklı modelleriyle yer alan uzun tesettür dış giyim şapka modelleri, günlük elbiselerle ve minimal giyim renkli çantalarla kombinlendiğinde kendine has bir tarz meydana geliyor. Muhafazakar giyimde, tesettür dış giyim şapka modelleri, Qras.com çeşitliliğine bakıldığında fötr şapka ve diğer şapka çeşitleriyle yer aldığını görmekteyiz.

Muhafazakar giyimde göz alıcı güzellikteki elbiselerle ve fötr şapka ile tarzınızı bir adım öne çıkarmaya yardımcı oluyor. Instagramer Melek Mavzer tesettür dış giyimde tercih ettiği sade elbiseleri ile ölçülü giyimde dikkat çeken çanta, şapka, fötr şapka ve minimal giyimini takı ve benzer ürünlerle tamamlıyor. Minimal giyim kadar ölçülü giyimde de yeri olan tesettür dış giyim şapka modelleri, biraz büyük olduğundan renk ve kombinasyona dikkat edilmelidir.  Melek Mavzer’de genellikle aynı renkte şal ve şapka tamamlamaktadır.

Muhafazakar giyimde,  tesettür dış giyimde, daha fazla sportif bir görünüm yakalamak isterseniz minimal giyimde minik çantalarla ve medine şalları üzerine şapkalarla oldukça iyi kombinlenmektedir. Tesettür giyimde Qras Studio’da yer alan şapka modelleri, fötr şapkalar, minimal giyimdeki farklı tarzda kombinler ve ölçülü giyim önerilerini Qras.com üzerinden inceleyebilirsiniz.