10 Haziran 2021 Perşembe
Melek Mavzer kimdir? Instagram Fenomeni Melek Mavzer kimdir?
Melek Mavzer kimdir? Instagram Fenomeni Melek Mavzer kimdir?

Instagram’da tesettür giyimde birbirinden farklı ve bir o kadar çarpıcı güzellikte kombinleriyle öne çıkan binlerce isimden biri Qras kadını Melek Mavzer oluyor. Hem zıt renkteki parçaları bir arada kullanımı hem de birbirine yakın tonları kullanarak ölçülü giyimde dikkat çekici kombinler yapan Melek Mavzer, aynı zamanda muhafazakar giyimde de en çok takip edilen Qras kadını arasında.

Muhafazakar giyimde öncü isimler arasında yer alan instagramer Melek Mavzer, çektiği fotoğraflarla da sakinliğin ön planda olduğu, görsel geçişler sayesinde sade ve bir o kadar şık planların ön planda olduğu çekimlerle takipçilerine ölçülü giyim önerilerinin yanı sıra instagramda keyifli bir gezinti sağlıyor....

INSTAGRAM FENOMENİ MELEK MAVZER KİMDİR?

Muhafazakar giyimde yaptığı paylaşımlarla takipçilerine muhafazakar giyimde ve minimal giyimde ilham kaynağı olan edtemiz kullanıcı adıyla Melek Mavzer, genellikle geçiş fotoğraflarında gezdiği, beğendiği nesneleri paylaşmakta. Geriye kalan fotoğraflarda ise çarpıcı kombinleriyle hem minimal giyimi hem de ölçülü giyim konusunda takipçilerine ilham kaynağı olmakta.

Tesettür giyimde takipçilerine yaptığı paylaşımlarla dikkatleri üzerine çeken Melek Mavzer’in, bir diğer özelliği ise iş birlikleri içerisinde olarak, öneri ve tavsiyelerde bulunmasıdır. Ölçülü giyimde önde gelen isimlerden olan Melek Mavzer, fotoğraf kompozisyonları dışında kendi sayfasında sponsorlu içeriklere yer veriyor.

Melek Mavzer kombinlerinde genellikle bol paça pantolon ve ceket gömlek veya elbise kombinleri ile görmekteyiz. Ayrıca, Qras Studio bünyesinde yer alan muhafazakar giyim parçalarıyla da şıklığına şıklık ekliyor. Melek Mavzer samimi ve içten bir paylaşımlar yapan Qras kadınının kullandığı ürünleri Qras.com bünyesinde bulmak mümkün. Melek Mavzer fotoğraflarında Qras kadınının güzelliğiyle nasıl etkileyeceğini gösteriyor. Ayrıca, Qras Studio, Qras.com ürünleri ile de birbirinden farklı seçenekleri takipçilerine sunuyor.

Şık tarzı ile muhafazakar giyimin önde gelen ismi Melek Mavzer, melekmavzer kullanıcı adı ile Instagramda fotoğraf çekmeye ve içerik üretmeye devam ediyor.