AYNI GÜN & ÜCRETSİZ KARGO
Kuaybe Gider’in Tarzı Ve Marin Stil Kombin Önerileri: Kuaybe Gider Instagram Paylaşımları
Kuaybe Gider’in Tarzı Ve Marin Stil Kombin Önerileri: Kuaybe Gider Instagram Paylaşımları

Tesettür kombin önerileri için yenilikçi ve yön verici isimlerden biri olan Kuaybe Gider, muhafazakar giyim bloggerları arasında büyük beğeni toplayan isimlerden biri olarak karşımıza çıkıyor. İsmiyle de dikkat çeken Kuaybe Gider, Instagram hesabında sık sık kombinlerine yer veriyor. Kızıyla da fotoğraflarını paylaşan ünlü tasarımcının en sevilen kombinlerini sizler için derledik.

KUAYBE GİDER’İN TARZI VE MARİN STİL KOMBİN ÖNERİLERİ

Tesettür kombine getirdiği yenilikçi fikirler ve renklerle dikkatleri üzerine toplayan Kuaybe Gider, marin stilini de tesettür giyim parçalarıyla birleştirdi. Takipçilerine sunduğu renk ve tasarım önerileri tüm kesimler tarafından merakla ilgi görüyor.

Kuaybe Gider, güzel görünümün doğru kombine ulaşmak için ilk adım olduğunu savunanlardan. Kendi kombinlerinde güzel görünüm için ise retro parçaları marin stil ile birleştiriyor. Burada öne çıkan bir diğer şey ise giydiği kıyafetlerin kumaşları. Ünlü tasarımcı, kıyafetlerini tasarlarken eski kumaşlardan ve dönem dizilerinden ilham aldığını da sık sık ifade ediyor. Mevsimlere göre farklı kombinler yapmak yerine; kendi tarzını mevsimlere göre düzenliyor ve sevdiği renklerden vazgeçmeden tesettür kombin önerileri sunuyor.

Tasarımcı, son yılların moda renkleri olan pastel renkleri tesettür kombinlerinde mutlaka kullanıyor. Tesettür giyimde bazı parçalar olmazsa olmazlar arasında yer alıyor. Bu parçalar tarzlara göre farklıdır. Kuaybe Gider’e göre bir kadının olmazsa olmaz parçaları arasında, boyfriend kot pantolon, sneaker ve trençkot yer alıyor. Yaz aylarında ise rahat giy çık kaplar öne çıkıyor. Tabi tüm bunlardan daha önemli olan ise renkler ve marin stil parçaları.

Tesettür giyim tarzıyla oldukça dikkat çeken Kuaybe Gider’in favori renkleri ise şunlar; bal renkleri, somon tonları, yeşiller, toprak tonları ve marin stilin içinde öne çıkan tonlar...

KUAYBE GİDER’İN FAVORİSİ MARİN STİL NEDİR? KUAYBE GİDER INSTAGRAM PAYLAŞIMLARI

İzmir’de yaşayan Kuaybe Gider, kombinlerine ve tasarımlarına yaşadığı yerin dokunuşlarını da ekleyerek marin stili etkili bir şekilde kullanıyor. Marin stili yaz mevsiminin vazgeçilmezidir. Yaz döneminde özellikle mağaza vitrinlerine hakim olan bu moda, eşsiz 3 rengi bir araya getiriyor. Bu 3 ana renk lacivert, kırmızı ve beyaz olarak tercih ediliyor; tabi ki bu renkler başka tonlarla uyum içinde kullanılarak ev modasından tesettür giyim modasına kadar uzanıyor. Desenlerinde ise genellikle denize dair ögeler yer alıyor; yelken, gemi, çapa, deniz kabuğu veya çizgiler hakim.

Her sezon farklı tasarımlarla öne çıksa da vazgeçilmez parçaları arasında bazı tulumlar ve elbiseler yer alıyor. Tesettürlü kadınlar için olduğu kadar tesettürü tercih etmeyen kadınların da ilgisini çeken paylaşımlarıyla binlerce beğeni alıyor. Desenlerinde ise çizgiler ve puantiyeler hakim.
TAGS blogger, fenomen, genç tesettür giyim, kuaybe, kuaybe gider, kuaybegider, qras, qras blog, qras kadını, tesettür, tesettür giyim, tesettür gyim,