AYNI GÜN & ÜCRETSİZ KARGO
Influencer Şüheda Türkoğlu Kimdir? Şüheda Türkoğlu Instagram Hesabı Nedir?
Influencer Şüheda Türkoğlu Kimdir? Şüheda Türkoğlu Instagram Hesabı Nedir?

Instagram’ın merakla takip edilen hesaplarından biri olan Şüheda Türkoğlu, muhafazakar giyim trendlerini yakalayan bir isim. Sosyal medya fenomenlerinden olan Şüheda Türkoğlu ayrıca içerik de üretiyor. Muhafazakar giyim parçalarını sezonun trendleriyle bir araya getiren Türkoğlu hakkında merak edilen soruların cevaplarını sizler için derledik. Influencer Şüheda Türkoğlu kimdir? Şüheda Türkoğlu Instagram hesabı nedir?

INFLUENCER ŞÜHEDA TÜRKOĞLU KİMDİR?

Şüheda Türkoğlu tam adıyla Şüheda Türkoğlu Hatun, 18 Mayıs 1995 tarihinde dünyaya geldi. Burcu ise boğadır; yükseleni ise yay. Youtube ve Instagram içerikleriyle geniş takipçi kitlesine ulaşan Şüheda Türkoğlu, Zonguldak Ereğli’de dünyaya geldi ve memleketi de burasıdır. İki kardeştirler ve abisi Bartın’da yaşamakta.

Yaptığı kombinlerle büyük beğeni toplayan isimlerden biri olmasıyla da dikkat çekiyor. Boyu 1.57 ile ortalama bir boya sahip olan Şüheda Türkoğlu, genellikle 45 kilo olduğunu söylüyor.

Şüheda Türkoğlu, Konya Necmeddin Erbakan Üniversitesi’nde Matematik Bölümü’nden mezun oldu. Üniversite eğitimi nedeniyle Konya Ereğli’de uzun süre bulundu. Sonrasında KPSS’ye hazırlanmak için memleketine döndü ve kazanarak Doğu’ya atandı. Ancak öğretmenlik hayatı çok uzun sürmedi. Sosyal medyaya adım atarak kariyerine devam etti.

ŞÜHEDA TÜRKOĞLU’NUN EŞİ KİMDİR?

Paylaşımlarıyla dikkat çeken isimlerden biri olan Şüheda Türkoğlu, 8 Aralık 2019 tarihinde nişanlandı. Sonrasında dünya evine giyen çift, tanışma hikayelerini de çektikleri bir video ile anlattılar. Bir kafede çalışan eşinin adı ise Erdem. Şüheda Türkoğlu’nun kafeye sık sık gitmesiyle ilk olarak arkadaş olan çift, kısa süre sonra duygusal bir ilişkiye adım attılar.

ŞÜHEDA TÜRKOĞLU HATUN INSTAGRAM HESABI NEDİR?

Sosyal medyada geniş takipçi kitlesi olan Şüheda Türkoğlu Hatun, Instagram hesabını suhedaaat kullanıcı adıyla kullanıyor. Instagram hesabında 502 bin takipçisi bulunuyor. Böylece sosyal medya hesaplarında takipçileriyle muhafazakar giyime dair kombin önerilerini paylaşıyor ve birbirinden güzel fotoğraf konseptleri ile çok beğeniliyor.

Youtube hesabında da vlog paylaşan bir isim olan Şüheda Türkoğlu, 6 Mart 2014 tarihinde hesabını açtı. Abone sayısı yaklaşık kırk bindir ve 1.644.164 görüntülemeye sahiptir.
TAGS genç tesettür giyim, influencer, instablogger, instagrammer, qras, qras blog, qras kadını, şüheda, şüheda türkoğlu, suhedaaat, tesettür, tesettür giyim, tesettür gyim,