İlknur Turgut Kimdir? Tesettür Giyimde Instagramer İlknur Turgut Kaç Yaşında?

İlknur Turgut Kimdir? Tesettür Giyimde Instagramer İlknur Turgut Kaç Yaşında?

Tesettür modasında birbirinden farklı kombin çeşitleri ile profilindeki rengarenk halini paylaşımlar yapan Instagramer İlknur Turgut, rengarenk şıklığı, farklı tarzı ve samimi pozlarıyla dikkat çeken isimlerden biridir.

Yayın Tarihi: 16 Eylül 2021 Perşembe

Instagram’da muhafazakar giyimde tesettür modasında, giyim tercihindeki rengarenk tarzı ve renkli pozlarıyla dikkat çeken isimlerden biri de İlknur Turgut. Sadece tesettür dış giyimdeki şık stiliyle değil, aynı zamanda iş birlikleriyle de takipçileriyle buluşuyor. Birbirinden farklı kombin çeşitleri ile profilindeki rengarenk haliyle paylaşımlar yapan Instagramer İlknur Turgut, genellikle tercih ettiği tesettür dış giyimde elbise, ikili takım kombinleriyle takipçilerine ilham oluyor.

İLKNUR TURGUT TESETTÜR DIŞ GİYİM ÖNERİLERİ NELERDİR?

Yeni nesil tesettür modasında tesettür dış giyimde hem neşeli fotoğrafları ile hem de tesettür dış giyim kombinindeki şıklığıyla takipçileriyle buluşan İlknur Turgut, birbirinden farklı enerjik fotoğrafları ve fotoğraflardaki samimiyetiyle beğeni topluyor. İlknur Turgut'un tesettür modasında muhafazakar giyim stilinde en çok dikkat çeken parçalar arasında rahatlığı ile ön planda olan tesettür dış giyim kombinlerinde pantolonları tercih ediyor. Tarzında rahatlığı ve ikili kombinler giymeyi tercih eden Instagramer İlknur Turgut, yazın tüm canlı ve birbirine yakın renk tonları giyiminde kullanarak, minimal giyimde merak uyandıran bir sentez oluşturuyor. Aynı zamanda minimal giyim şıklığını ölçülü giyime uygun olarak tercih ettiği çanta ve şal ile tamamlıyor.

Tesettür modasında İlknur Turgut, muhafazakar giyim modasında marka ve işbirlikleri de yaparak, moda zevki ile de takipçilerine rehber oluyor. Minimal giyimde ön planda olanİlknur Turgut, ölçülü giyim tercihleriyle ve tesettür dış giyim kombinleriyle göz dolduruyor. Qras.com ürünleri arasında yer alan elbise, ikili takım  kombinleri ve yeni nesil giyim şıklığını rahatlıkla oluşturmak mümkün. Ölçülü giyimde en çok tercih ettiği renklere baktığımızda ise, turuncu tonları, pembe tonları ve kahve tonları olduğunu görmekteyiz. Qras.com da yer alan ölçülü giyimde aynı zamanda ikili kombinler de tercih ederek minimal giyim şıklığını şal ile tamamlıyor. İlknur Turgut, ilknurturgut ismiyle Instagramda paylaşım yaparak takipçilerine ilham kaynağı oluyor.