AYNI GÜN & ÜCRETSİZ KARGO
Feyza Hakyemez Başar Kimdir? Tesettür Modası Trendlerini Yakalayan Feyza Hakyemez Instagram Ve Youtube Hesabı Nedir?
Feyza Hakyemez Başar Kimdir? Tesettür Modası Trendlerini Yakalayan Feyza Hakyemez Instagram Ve Youtube Hesabı Nedir?

Sosyal medyada dikkat çeken isimlerden biri olan Feyza Hakyemez Başar, stiliyle ve başarılarıyla konuşulan isimlerden biri. Feyza Hakyemez, tesettür modasını takip ederek yaptığı tesettür kombinlerle büyük ilgi topluyor. Özel hayatıyla büyük merak toplayan Feyza Hakyemez hakkında merak edilen bilgileri ve tesettür modasına dair verdiği tüyoları sizler için derledik.

TESETTÜR MODASI FEYZA HAKYEMEZ BAŞAR KİMDİR?

Sosyal medyada geniş bir takipçi kitlesine ulaşan isimlerden olan Feyza Hakyemez, cilt bakımı, makyaj tüyoları ve tesettür modası hakkında çektiği videolarla gündeme geliyor.

Feyza Hakyemez, 19 Nisan 1993 doğumludur. Burcu ise koçtur. Instagram’da yoğun ilgi gören isimlerden biri olan Feyza Hakyemez Eylül 2019’da Muhammed Oğuz Başar ile evlendi.

FEYZA HAKYEMEZ EŞİ OĞUZ BAŞAR’LA NASIL TANIŞTI?

Youtube kanalında bu konu hakkında bilgiler veren Feyza Hakyemez, eşi Oğuz Başar ile tanışma anısını da burada anlatıyor. Muhammed Oğuz Başar, Feyza Hakyemez’i ilk olarak Instagram hesabından takip ediyor. Birkaç kere takip etmesine rağmen Feyza Hakyemez’in isteğine dönmediğini de belirtiyor. Sosyal medyada tanışan ikili, Oğuz Başar’ın restoranında ilk kez birbirlerini gördü. Büyük merak toplayan çift, burada ilk kez birbirlerine aşık olduklarını da ifade ediyor.

FEYZA HAKYEMEZ YOUTUBE HESABI

Sosyal medya fenomeni ve tesettür modası takibiyle büyük beğeni toplayan Feyza Hakyemez Youtube kanalını 11 Eyl 2019 tarihinde açtı. Bu tarihten itibaren az sayıda içerik paylaşsa da 2.784.394 görüntülemeye ulaştı. Yaklaşık 3 milyon görüntülemesi olan içeriklerinde; “Nasıl tanıştık?”, “Evimizi gezdik”, “Paris vloğu” gibi içerikler yer alıyor.

Tesettür modasıyla ilgilenen Feyza Hakyemez ayrıca şal bağlama teknikleri üzerine de video içeriği oluşturuyor.

FEYZA HAKYEMEZ INSTAGRAM HESABI

Sosyal medyaya Instagram ile adım atan Feyza Hakyemez, feyzahakyemez kullanıcı adıyla yer alıyor. Instagram’da 975 bin takipçisi bulunuyor. Yaklaşık bir milyon takipçisi olan başarılı isim, günlük hayatından kareler ve takipçilerinin dikkatini çeken moda, cilt bakımı tüyoları sunuyor.
TAGS feyza, feyza hakyemez, feyza hakyemez başar, feyzahakyemez, genç tesettür giyim, qras, qras blog, qras kadını, tesettür, tesettür giyim, tesettür gyim,