AYNI GÜN & ÜCRETSİZ KARGO
Fenomen Feyza Hakyemez’in Tarzı Ve Tesettür Modası Önerileri: Feyza Hakyemez Instagram Paylaşımları
Fenomen Feyza Hakyemez’in Tarzı Ve Tesettür Modası Önerileri: Feyza Hakyemez Instagram Paylaşımları

Tesettür modasına dair verdiği tüyolar ve önerileri ile Instagram’da geniş bir takipçi kitlesine ulaşan Feyza Hakyemez Başar, birbirinden farklı markalarla da işbirliği yapıyor. Tesettür modasında öne çıkan trendleri ve dikkat çeken parçaları sık sık hesabında paylaşıyor. Özel hayatıyla da sık sık gündeme gelen Feyza Hakyemez Başar’ın Instagram hesabında yaptığı paylaşımları sizler için derledik.

FEYZA HAKYEMEZ’İN TARZI VE TESETTÜR MODASI ÖNERİLERİ

Tesettür modası dendiği zaman öne çıkan bazı isimler oluyor. Feyza Hakyemez hem tesettür kombin önerileri sunuyor hem de ev düzeni, cilt bakımı gibi konularda tavsiyeler veriyor. Seçtiği tasarım kıyafetler genellikle klasik modellerden farklı olduğu için öne çıkan bir isim olan Feyza Hakyemez, klasiği modernleştiren bir tarza sahip.

Etek kombinleri, tunik pantolon kombinlerinin yanı sıra günlük elbise ve abiye elbise kombinleri de çok beğenilen Feyza Hakyemez, genellikle açık renkleri tercih ediyor. En sevdiği renklerden biri ise gridir. Bu renge tarzında sık sık yer veren Feyza Hakyemez, şal seçimleriyle de dikkat çekiyor.

Yaz mevsimlerinde tercih edildiği düşünülen nude renklerine kış mevsiminde de kombinlerinde yer veriyor. Tesettür modasında yer alan trendleri ise sıklıkla kombinlerine uyguluyor. Bunun yanı pembe, mavi, sarı gibi sezonun moda renklerini tesettür modasına uygun şekilde kombinleyerek şekillendiriyor.

Feyza Hakyemez, yaz mevsiminde uçuş uçuş elbiseler ile yaptığı kombinleri terliklerle veya sandaletlerle tamamlıyor. Tatilden paylaştığı fotoğrafları çok beğeniliyor. Bu kombinlerde dikkat çeken bir diğer parça ise kullandığı şallar. Yazın sıcak havalarda kullanılabilen ince ancak iç göstermeyen şallar Qras renk seçenekleriyle sizlerle buluşuyor.

Sonbahar kış mevsiminin vazgeçilmez renkleri olarak görülen siyah, gri ve kahverengi tonlarının yanı sıra tesettür modasının son trend renklerin arasında yer alan sarıyı, maviyi, yeşili de kullanıyor. Bu renklerin kullanımı sayesinde daha sıcak kombinler oluşuyor.

FEYZA HAKYEMEZ INSTAGRAM PAYLAŞIMLARI

Instagram ile başladığı sosyal medya kullanımına Youtube hesabı açarak da devam eden Feyza Hakyemez, burada çok fazla paylaşım yapmıyor. Ancak Youtube kanalında yaklaşık elli bin takipçisi var. Şal bağlama tekniklerine yer verdiği kanalda ayrıca merak edilen sorulara da yer verdiği cevapları bulunuyor. Instagram hesabında tarzına dair dikkat çeken parçalar yer alıyor. Konsept kombinlerini araştıran kadınların fikirler almasına da yardımcı olan Feyza Hakyemez’in en sevilen kombinlerini de sizler için derledik.
TAGS feyza, feyza hakyemez, feyza hakyemez başar, feyzahakyemez, genç tesettür giyim, instagrammer, qras, qras blog, qras kadını, tesettür, tesettür giyim, tesettür gyim, youtuber,