AYNI GÜN & ÜCRETSİZ KARGO
Ecmel Kılıç Kimdir? Sipsecmel Ecmel Kılıç Instagram ve Youtube Hesabı Nedir?
Ecmel Kılıç Kimdir? Sipsecmel Ecmel Kılıç Instagram ve Youtube Hesabı Nedir?

Instagram’ın sevilen isimlerinden olan Ecmel Kılıç, paylaşımlarıyla kimi zaman kombin önerileri yaparken kimi zaman ise cilt bakımı üzerine tüyolar veriyor. Kısa sürede ciddi bir takipçi kitlesine ulaşan Ecmel Kılıç, muhafazakar giyim bloggerları arasında öne çıkan isimlerdendir. Hem tarzı hem de özel hayatıyla merak edilen Ecmel Kılıç’a dair bilgileri sizler için derledik. Ecmel Kılıç kimdir? Sipsecmel Ecmel Kılıç Instagram ve Youtube hesabı nedir?

ECMEL KILIÇ KİMDİR?

Instagram ve Youtube’da geniş takipçi kitlesine sahip olan Ecmel Kılıç, 17 Kasım 1995 doğumlu. İkinci ismi Beyza olan Ecmel Kılıç, Çerkes kökenli bir Çorumludur. Sosyal medyanın tanındık isimlerinden olan Ecmel, 6 kardeşli kalabalık bir ailenin evladıdır.

Kıyafetlerin üzerindeki duruşu çok beğenilen Ecmel Kılıç’a sıklıkla sorulan sorulardan biri boyu ve kilosu hakkında oluyor. Boyu 1,68 ve kilosu ise genellikle 54 - 55 civarı olduğunu söyleyen Ecmel Kılıç, hamilelik döneminde de fazla kilo almadı.

Ecmel Kılıç, üniversite döneminde tanıştığı Ercan Kırlı ile hayatlarını birleştirmiştir ve bir çocukları var. Kızlarının adı ise Ela’dır.

ECMEL NE DEMEK?

Ecmel ismine ait örnekler Türkiye’de çok fazla değildir. Muhafazakar giyim bloggerları arasında yer alan Ecmel Kılıç ile daha çok duyulan bu isim kız ve erkek çocuklarına verilir. Anlamı ise çok güzel, en güzel, ziyade güzel olarak ifade ediliyor. Arapça kökenli bir isimdir.

SİPSECMEL | ÇERKEZCEDE SİPSE NE DEMEK?

Instagram’da kullandığı adıyla anılan Ecmel Kılıç, sipsenin Çerkes dilinde canım anlamında kullanıldığını söylüyor.

ECMEL KILIÇ INSTAGRAM HESABI NEDİR?

Instagram hesabını 2016 yılından beri aktif olarak kullanan muhafazakar giyim Instagrammer’ı Ecmel Kılıç’ın 366 bin takipçisi bulunuyor. Fotoğrafları ise ortalama elli bin beğeni alıyor. Instagram hesabında muhafazakar giyimi tercih eden kadınlar için tesettür giyim kombin önerileri sunuyor. Bunun yanı sıra sağlıklı beslenme, cilt bakımı rutinleri de çok merak ediliyor.

ECMEL KILIÇ YOUTUBE HESABINDA NELER VAR?

Youtube dünyasına 22 Haziran 2018 tarihinde katılan Ecmel Kılıç’ın burada 124 bin abonesi bulunuyor. Az sayıda videosu olsa da 9.424.517 görüntülemeyle yaklaşık 10 milyon görüntülemeye yaklaşan bir isimdir. YouTube’daki ilk videosu “Beni Tanıyın” ile merak edilen soruları cevapladı.
TAGS ecmel, ecmel kılıç, genç tesettür giyim, instagrammer, qras, qras blog, qras kadını, sipsecmel, tesettür, tesettür giyim, tesettür gyim, youtuber,