AYNI GÜN & ÜCRETSİZ KARGO
Ecmel Kılıç’ın Tarzı Ve Tesettür Kombin Önerileri: Sipsecmel Instagram Paylaşımları
Ecmel Kılıç’ın Tarzı Ve Tesettür Kombin Önerileri: Sipsecmel Instagram Paylaşımları

Muhafazakar giyim takipçilerinin dikkatini çeken bir isim olan Ecmel Kılıç, paylaştığı tesettür giyim kombinleri ile beğeni toplayan bir isim.

ECMEL KILIÇ’IN TARZI VE TESETTÜR KOMBİN ÖNERİLERİ

Tesettür kombin seçenekleri sunan Ecmel Kılıç’ın tarzında dikkat çeken parçaları tunik pantolonlar oluşturuyor. Tunik pantolon ile yapılan tesettür kombin seçenekleri çok kolay gibi olsa da renk uyumu ve doğru kumaş uyumu olmadığı zaman hoş bir görünüm olmayabiliyor. Ecmel Kılıç’ın tarzında en beğenilen detayları ise kullandığı renkler oluyor.

Tesettür kombin önerileri incelediğimiz zaman, sezonun trendlerini takip ettiği ve renkleri kendi sevdiği tonları da kullanarak trendlere uyarladığını açık bir şekilde görebiliyoruz. Instagram hesabında onlarca tesettür kombin önerisi sunan Ecmel Kılıç, şal modelleri ve şal yapma tüyoları büyük beğeni topluyor. Bir şal markasıyla tanınan sosyal medya fenomeni Ecmel Kılıç Youtube hesabında da sık sık şal modelleri yapıyor. Şal trendleri her yıl değişse bile bazı modeller dolapların ve tesettür kombinlerin vazgeçilmezi oluyor. Ecmel Kılıç bu modelleri de takipçilerine sık sık tanıtıyor.

Youtube kanalında takipçilerine kimi zaman tesettür kombin önerileri yapan Instagrammer Ecmel Kılıç, ayrıca özel hayatıyla ilgili soruları da cevaplıyor. Topuzunu küçük yapması nedeniyle beğenilen Ecmel’in en dikkat çeken parçası yüzüne yakışan şal modelleri oluyor.

Özellikle hamilelik döneminde tercih ettiği kombinleri büyük beğeni toplayan Ecmel Kılıç, işbirlikleri de yaparak kıyafetlerinin markalarını sıklıkla açıklamasına ekliyor. Rahat ve şık giyimi bir araya getiren ismin en çok tercih ettiği parçalar arasında sweatshirtler ve pantolonlar yer alıyor. Ölçülü giyime de dikkat etmeye çalışan bir isim olması nedeniyle bol parçaları tercih ediyor. Bu parçalar arasında etek sweatshirt önerileri de dikkat çekiyor.

SİPSECMEL INSTAGRAM PAYLAŞIMLARI

Sipsecmel kullanıcı adıyla Instagram hesabını kullanan Ecmel Kılıç’ın paylaştığı gönderilerde birbirinden farklı tesettür kombin önerilerini görmek mümkün. Genellikle post olarak paylaşmak yerine Instagram hikayesinde paylaşımlarda bulunuyor. Bunları öne çıkanlar kısmında başlıklar altında derliyor.

Instagram’da kullandığı parçaları da etiketleyerek takipçileri için hazır tesettür kombin önerilerinde bulunuyor. YouTube hesabında bunu açıklayarak takipçileri için bu tarz önerilerde bulunmaktan çok hoşlandığını ifade ediyor.

TAGS ecmel, ecmel kılıç, genç tesettür giyim, instagrammer, qras, qras blog, qras kadını, sipsecmel, tesettür, tesettür giyim, tesettür gyim, youtuber,