AYNI GÜN & ÜCRETSİZ KARGO
Doya Doya Moda “Sokakta Şık Bir Mekanın Açılışına Gidiyorlar” Konseptine Uygun Alternatif Kombin Seçenekleri
Doya Doya Moda “Sokakta Şık Bir Mekanın Açılışına Gidiyorlar” Konseptine Uygun Alternatif Kombin Seçenekleri

Moda programlarından biraz daha farklı, biraz daha renkli ve biraz daha çekişmeli olan Doya Doya Moda’da bugün yepyeni bir konsept hazırlandı. Yeni bir yarışmacının katıldığı bu bölümde konuk jüri üyesi ise Ebru Destan oluyor. Büyük beden kıyafet kombinlerinin önemli olduğu Doya Doya Moda yarışmasında bu haftanın ilk konsepti ise “Sokakta şık bir mekanın açılışına gidiyorlar” oldu.

DOYA DOYA MODA SOKAKTA ŞIK BİR MEKANIN AÇILIŞINA GİDİYORLAR KONSEPTİ

Sokak modası kombini son yılların en dikkat çekici başlıkları arasında yer alıyor. Kimi zaman vintage tarz ile harmanlanan sokak modası stili; kimi zaman minimal stil ile kimi zaman ise retro giyim modasıyla harmanlanıyor. Burada en önemli detay kişinin kendi tarzı ile sokak modasını güzel bir şekilde karıştırması.

Sokak modası farklı ve dikkat çekici fikirlerin, serbest ve renk uyumunun giyimde birleştiği noktadır. Sokak stili olarak da adlandırılan bu tarz, sevdiğiniz giyim tarzlarını bir araya getiriyor. Bu salaş stile ofis kombinini uydurmak bile oldukça kolay. Öne çıkan vücuda uygunluğu, salaş giyim ve renk uyumu.

Doya Doya Moda’da ele alınan sokak stilinin daha resmi ve özel gün tarzı olarak da değerlendirilebilir. Bu stil için çabasız bir şıklık gerekir. Bir mekan açılışı önemli günlerdendir. Bu mekanın sokakta diye belirtilmesi ise aşırı şıklığın doğru olmayacağını ifade eder. Çabasız şıklık için en güzel kombin önerileri için beş adım takip edilebilir;

Renklerin uyumu,
Basic tişörtler ve tunikler,
Koyu renk pantolonlar,
Topuklu yerine spor ayakkabılar veya küçük topuklar,
Doğal saç, makyaj trendi.

Her şeyin en doğal görünümde olması sokak stilinin bir parçası olarak karşımıza çıkarken; her parçanın birbiriyle uyumlu olması ise size şıklığı yakalatan etmendir.

Renklerin uyumu dediğimizde akla gelen sadece belli başlı renklerin birbiriyle uyumu değil artık. Öne çıkan siyah, beyaz ve gri renklerinin yerini son yıllarda nude, pastel renkler aldı. Bu renkler minimal görünüm ile sokak stilini birleştiren tüm kadınların favorisi haline geldi. Böylece gereksiz fazla desenler ve renkler hayatımızdan da çıkmış oldu.

Basic tişörtler ve tunikler en çok aranan parçalar arasında yer alıyor. Bunlar arasında basic tunikler tesettür giyimin en öne çıkan detayları. Üst parçaların vazgeçilmezi olan bu seçenekler ile kombinlenen her parça oldukça etkileyici duracak.

Tüm bu başlıklar dikkate alınarak hazırlanan kombinler ile sokak stiline uygun çabasız bir şıklık elde etmek oldukça kolay olacak. Doya Doya Moda’da ise yapılan kombinlerde renklerin sakinliği ve basic parçalar dikkat çekti.

Takım şıklığını yakalamak için sezonun trendleri arasında yer alan en güzel renkleri sadelikle buluşturan etek bluz kombinleri veya tulumlar tercih edilebilir.

Şıklık ve açılış dendiğinde akla gelen bir diğer parça ise havuç pantolon. Bu modelin kombinlerdeki ağır duruşu aynı zamanda şıklığında temsilcisi.

Sokak stilinin son yıllarda vazgeçilmezi olan trençkotu elbise olarak kullanmak, soğuk günlerde hem etkileyici bir görünüm sunuyor hem de ağır duruyor.

Doya Doya Moda’da ele alınan Sokakta şık bir mekanın açılışına gidiyorlar” konsepti için en güzel kombin önerilerini sizler için derledik.
TAGS genç tesettür giyim, qras, qras blog, qras kadını, sokak, tesettür, tesettür giyim, tesettür gyim,