AYNI GÜN & ÜCRETSİZ KARGO
Doya Doya Moda 14 Ocak Nikah Şahidi Konsepti: Nikah Şahidi Ne Giyer?
Doya Doya Moda 14 Ocak Nikah Şahidi Konsepti: Nikah Şahidi Ne Giyer?

Düğün öncesi en çok dikkat çeken ve özenilerek yapılan her aşama çok önemlidir. Özellikle kadınların özenle hazırlandığı günlerden biri de nikah günü oluyor. Düğün gününden daha sade olan nikah töreni için tercih edilebilecek kombinler ile düğün günü yapılan nikah töreni için yapılan nikah şahidi kombinleri farklı olarak karşımıza çıkıyor. Peki, nikah şahidi ne giyer? Doya Doya Moda 14 Ocak konsepti kapsamında yapılan “Nikah Şahidi” konseptinde neler var?

NİKAH ŞAHİDİ NE GİYER? DOYA DOYA MODA 14 OCAK NİKAH ŞAHİDİ KONSEPTİ

Evlenecek çiftlerin en güzel günlerinden biri olan nikah töreni, nikah şahitleri için önemli bir gündür. Nikah şahidi ne giyer, nikah şahidi ne der, kimler olabilir sorusu sıklıkla sorulan sorulardan biridir. Özellikle gelin damat fotoğraflarında öne çıkan kişilerden olan nikah şahitleri kombinleriyle dikkat çekiyor.

Nikah töreninde gelin ve damadın yanında fotoğrafta yer alırken en güzel kombini oluşturmak için nikah şahidi, düğün mekanına ve konseptine uygun olarak giyinmeli. En şık hallerini zerafetle birleştirerek hoş bir görünüm sağlanabilir.

Sade bir nikah töreni için tercih edilebilecek zarif elbiseler ve zarif takılar sizlere şık bir görünüm sağlayacaktır. Bu konsepti tamamlayan zarif ve ufak topuklu ayakkabılar da öne çıkan detaylar arasında yer alır. Tercih edilen parçalarla monokrom stilini yakalamak hoş bir görünüm sunacaktır.

Elbise tercih etmek istemeyen kullanıcılar tulumu da deneyebilir. Krep kumaş gibi ağır duran bir kumaş ile tasarlanan tulum modelleri hem şık hem de zarif bir görünüm sunar. Gelinin yanında açık tonlarda giyinmek ise fotoğrafta daha uyumlu bir görünüm elde edilmesini sağlar. Tabi beyaz giymemeye de dikkat edilmeli.

Nikah şahidi ne giymeli? sorusuna verilecek bir diğer cevap ise dantel işlemeli tasarımlar olabilir. Dantel, az ve öz olduğu zaman şıklığı en güzel dengeleyen detaylardan biridir. Kabarık tasarımlardan da kaçınmak gerekir.

Nikah töreni, düğün öncesinde olacaksa; daha farklı kombinler tercih edilebilir. Örneğin konseptli düğünlerde konsepte uygun detaylar kıyafete işlenebilir. Kır veya sahil temalı düğünlerde uçuş uçuş ince kumaşlı mini, midi veya uzun elbiseler tercih edilebilir. Bu sefer kombini tamamlayacak olan ise topuklu ayakkabı değil bir sandalet olabilir.

Erkekler için de önemli olan bugünde, erkek nikah şahidi ne giyer sorusuna elbette cevap takım elbise olacak. Ama nasıl takım elbise? Gri, lacivert, siyah takım elbiselerin yanı sıra; krem, su yeşili, mavi gibi takım elbise renkleri tercih edilebilir. Yaz aylarında ise kumaş olarak inca pamuk veya keten tercih etmek iyi bir seçim olacaktır. Her zaman ceket giymek istemeyenler ise yelekli bir kombin yapabilir.
TAGS abiye elbise, abiye elbise modelleri, abiye elbise modelleri tesettür, doya doya moda, genç tesettür giyim, nikah elbisesi, qras, qras blog, qras kadını, saten nikah elbisesi, tesettür, tesettür giyim, tesettür gyim,