AYNI GÜN & ÜCRETSİZ KARGO
Doya Doya Moda 11 Ocak Konsepti Nedir? Doya Doya Moda Alternatif Kombin Önerileri
Doya Doya Moda 11 Ocak Konsepti Nedir? Doya Doya Moda Alternatif Kombin Önerileri

Ekranların sevilen yarışmalarından olan Doya Doya Moda, sıkı izleyicilerinin karşısına her gün bir yeni konsept ile çıkmaya devam ediyor. Kimi zaman bir açılışa gidilen konseptlerde kimi zaman ise yarışmacılar birbirini taklit ediyor. Konseptleri ile dikkat çeken Doya Doya Moda, 11 Ocak tarihinde yayınlanan bölümünde de farklı bir konsepte imza atıyor.

DOYA DOYA MODA 11 OCAK KONSEPTİ NEDİR?

Doya Doya Moda’da günün konsepti “Kayınvalidesi ve Annesi ile Şık Bir Mekanda Yemeğe Gidiyorlar” oldu. Bu konsept kapsamında yarışmacılar en uygun parçaları seçiyor. Şık bir yemek için tercih edilebilecek çok fazla parça bulunurken, kayınvalide ve anne ile gitme detayı konsepti daha dikkat çekici hale getiriyor.

Konseptlerde yer alan kombinler tercih edilirken genellikle herkes kendi yorumunu da katıyor. Yorumlama şekli önemli bir detaydır. Jüri, yarışmacıların yorum yapmalarına önem veriyor. Ancak tarzdan uzaklaşmamak da önemli bir detay olarak karşımıza çıkıyor.

DOYA DOYA MODA ALTERNATİF KOMBİN ÖNERİLERİ

Kombin yaparken dikkat edilecek ilk önemli adım, bu kombinle nereye gidileceği. Doya Doya Moda’da belirlenen 11 Ocak konseptinin “Kayınvalidesi ve Annesi ile Şık Bir Mekanda Yemeğe Gidiyorlar” olması nedeniyle akıllara ilk elbise modelleri geliyor. Ama, nasıl elbise? Bu tarz mekanlara giderken tercih edilen elbise kombinlerine dantel oldukça fazla yakışıyor.

Eğer, aileler elbisenin boyuna dikkat ediyorsa buna göre bir elbise tercih edilebilir. Fazla dar olmaması da önemli noktalar arasında yer alıyor. Görünümünüze daha geleneksel dokular katmak için de bazı ipuçları bulunuyor. Bunun için görsellerde yer alan göğüs detayı bulunabilir.

Ayakkabı tercihleri arasında küçük topuklu ayakkabılar veya babet bulunabilir. Aksesuar da kombinin tamamlayıcı parçaları olabilir. Takılar için düğününüzde aldığınız ince detaylı takılar tercih edilebilir. Veya kıyafetinize uyumlu olabilecek takılar alabilirsiniz. Bunlar arasında minik inci detayları öne çıkan modellerdendir.

Doya Doya Moda’da yarışmacılar kendi bedenlerine uygun parçaları, tarzlarıyla birleştirerek kombinliyor. Her kadın kendi zevklerine göre giyinerek trendleri takip edebilir. Konsepte uygun tercih edilebilecek giyim parçaları sayesinde gittiğiniz yerde kendinizi çok daha rahat hissedebilirsiniz.
TAGS doya doya moda, genç tesettür giyim, qras, qras blog, qras kadını, tesettür, tesettür giyim, tesettür gyim,