Betül Gedik Kimdir? Betül Gedik Instagram Adresi Nedir?

Betül Gedik Kimdir? Betül Gedik Instagram Adresi Nedir?

Sosyal medyada ölçülü giyim ve diğer alanlarda hobiden çıkarıp kendi işine dönüştürmüş pek çok başarılı isim sayabiliriz. Bu isimlerden son zamanlarda minimal giyimde dikkat çekeni de Betül Gedik.

Yayın Tarihi: 15 Temmuz 2021 Perşembe

Instagram’da tesettür giyim tarzından spor giyime kadar artık pek çok insan kendini ifade etme adına oldukça önemli bir mecra olmakta. Muhafazakar giyimde insanlara ilham verme, yaptıklarını sergileme, takdir görmeye daha birçok iş için Instagramı kullanmak oldukça akıllıca bir yöntem. Sosyal medyada ölçülü giyim ve diğer alanlarda hobiden çıkarıp kendi işine dönüştürmüş pek çok başarılı isim sayabiliriz. Bu isimlerden son zamanlarda minimal giyimde dikkat çekeni de Betül Gedik.

 Muhafazakar giyimde tarzı, duruşu, çekim teknikleri ve postları ile ciddi bir kitle edinen ve şüphesiz ki bu kitleyi oldukça önemseyen Betül Gedik, sektörde varlık gösteren pek çok muhafazakar giyim fenomenlerinden bu yönüyle ayrılıyor. Tesettür giyim adına oldukça modern ve yenilikçi olan isim, stiliyle beğeni toplamaya devam ediyor.
 

BETÜL GEDİK INSTAGRAM STİLİ NASILDIR?

Betül Gedik, pek çok ölçülü giyim ile ilgilenen tesettür giyimli fenomenden birkaç keskin nokta ile ayrılıyor. Bunlardan en önemlisi de muhafazakar giyimde dikkat çeken Betül Gedik’in Instagram feed’i. Muhafazakar giyimdeki oldukça sakin renklerde olan, soft ancak bir o kadar da canlı görünümü takipçilerinin hepsinden tam not alıyor. Minimal giyimde kullandığı ürünleri de detaylı olarak paylaşması cabası. Oldukça özenli ve temiz bir profil çizen genç fenomen Betül Gedik, bu ayrıntılar ile her geçen gün sektörde adını daha çok duyurmayı başarıyor.
 
Betül Gedik, tesettür giyimde Instagram dünyasında iddiasız iddialı bir tarzla kendine yer buldu. Ölçülü giyimde çok parlak renkler olmadan sakin bir giyim tarzıyla dikkat çeken zarif fenomen, tesettür giyim modasının da ruhuna uygun oldukça şık tasarımları üzerinde taşıyor. Bunun yanı sıra dünyaca ölçülü giyimde ünlü pahalı markaları da sıklıkla kullanan ve kombin konusundaki ustalığını sıklıkla konuşturan Betül Gedik, ciddi markaları da üzerine taşıyor.
 
Muhafazakar giyimde uzun elbiseler ve kürk detaylarını olduğu sevdiği paylaşımlarından ve postlarından anlaşılan Betül Gedik, ölçülü giyimde özellikle taba rengi ve krem rengine düşkünlüğü ile dikkat çekiyor. Bu renkler ile oldukça beğeni sayısı yüksek ve bir o kadar da sevimli kombinelerini takipçilerinin beğenilerine sunan Betül Gedik, tesettür giyimde birçok insan için sevilen bir ilham kaynağı.