AYNI GÜN & ÜCRETSİZ KARGO
Aybüke Nur Demirci Tesettür Gelinlik Modası Tüyoları: Aybüke Nur Demirci Instagram Paylaşımları
Aybüke Nur Demirci Tesettür Gelinlik Modası Tüyoları: Aybüke Nur Demirci Instagram Paylaşımları

Aktif Instagram kullanıcılarından biri olan Aybüke Nur Demirci, günlük hayatta yaptığı tesettür giyim kombinleriyle büyük beğeni topluyor. Bunun dışında onun için açılması gereken başlıklardan biri de tesettür gelinlik modası olarak karşımıza çıkıyor. Aybüke Nur Demirci’nin stili ve tesettür gelinlik modası üzerine dikkat ettiği noktaları sizin için derledik. Aybüke Nur Demirci Instagram paylaşımları nelerdir?

AYBÜKE NUR DEMİRCİ TESETTÜR GELİNLİK MODASI TÜYOLARI

Instagrammer isimler arasında önemli bir yere sahip olan Aybüke Nur Demirci, stiliyle her zaman beğeni toplayan isimlerden biri oldu. Genel tarzında dikkat çekenler pantolon ve tunik kombinleri oluyor. Günlük hayatında sıklıkla kullandığı pantolonları ve tunik tasarımları çok beğeniliyor. Özel günler için ise daha ağır renkleri kıyafetlerinde kullanıyor. Bunlardan biri de nişanında giydiği gri elbise olabilir.

Ekim 2018 tarihinde evlenen Aybüke Nur Demirci’nin gelinliğindeki tüm detaylar çok beğenilmişti. Bunun yanı sıra duvağı ve gelin başı da konuşulan konular arasında yerini aldı. Gelin başı yapımı tesettür gelinlik modasının en çok değişen ve en önemli detayı olarak karşımıza çıkıyor.

Aybüke Nur Demirci’nin çok beğenilen gelin başının tek detayı ise sade olması. Sadelik, tesettür gelinlik modasının vazgeçilmez bir parçası olarak beğeniliyor. Gelinliği ise az güpürlü ve elbiseye benzeyen bir yapıda. Gelinliğe şatafattan çok zerafetin yakıştığını da cümlelerine ekliyor. Tesettür gelinlik modasında avangard tercihi yapanlar ile minimal parçaları seçenler çok karşı karşıya gelse bile Instagrammerların genellikle sade tesettür gelinlik seçtiği görülüyor.

Tesettür gelinlik modasının aksesuarları da var elbette. Takı takmak isteyen gelinler birbirinden detaylı parçaları seçerken, Aybüke Nur Demirci tesettür gelinlik modasına uygun şekilde sade bir ayakkabı ve sade küçük bir gelin buketi tercih etti. Uzun bir duvak kullansa da kısa bir duvağın daha kolay kullanılabileceğini de cümlelerine ekliyor.

Ayakkabı, tüm gün ayakta duracak gelinler için önemli bir ayrıntıdır. Uzun görünmek ve gelinlik içerisinde kuğu gibi olmak isteyen yeni evlenecek hanımların tercihi olan platform topuklu ayakkabıların zordur. Aybüke Nur Demirci, tesettür gelinlik modasına uygun sade bir ayakkabının aynı zamanda rahat olması gerektiğini de vurguluyor. Ayrıca gelinlik provası için de tercih edilen ayakkabı götürülmeli ve ölçüler buna göre alınmalı.

AYBÜKE NUR DEMİRCİ INSTAGRAM PAYLAŞIMLARI

Instagram’ın merakla takip edilen hesaplarından olan Aybüke Nur Demirci, günlük hayatından sık sık kombin önerilerini de paylaşıyor. Elbise, jile, pantolon - tunik kombinlerinin yanı sıra birbirinden farklı şal bağlama tüyolarını da hesabında yer veriyor. Yarım milyona yakın takipçisi bulunan Instagram hesabında kullanıcı adı ise aybukenurdemirci olarak yer alıyor.
TAGS aybüke, aybüke nur, aybüke nur demirci, aybukenurdemirci, genç tesettür giyim, instablogger, instagrammer, qras, qras blog, qras kadını, tesettür, tesettür giyim, tesettür gyim,