AYNI GÜN & ÜCRETSİZ KARGO
Aslı Afşaroğlu’nun Tarzı Ve Tesettür Takım Önerileri: Aslı Afşaroğlu Youtube Ve Instagram Paylaşımları
Aslı Afşaroğlu’nun Tarzı Ve Tesettür Takım Önerileri: Aslı Afşaroğlu Youtube Ve Instagram Paylaşımları

Tesettür takım önerileri ile Youtube’da büyük beğeni toplayan Aslı Afşaroğlu, samimi muhabbeti ile binlerce takipçiye ulaştı. Aslı Afşaroğlu burada paylaştığı videoları şu şekilde tanımlıyor; “Yaşam tarzı, motivasyon, kombin tüyoları, dikiş ve birçok konu hakkında videolar bulabileceğiniz kanalıma hoşgeldiniz.” Bir dönem özel hayatıyla da gündeme gelen Aslı Afşaroğlu, Instagram hesabında sık sık kombinlerine yer veriyor. Başarılı ismin en beğendiği parçaları ve en beğenilen tesettür takım kombin önerilerini sizler için derledik.

ASLI AFŞAROĞLU’NUN TARZI VE TESETTÜR TAKIM ÖNERİLERİ


Youtube kanalını 2015 yılında açan Aslı Afşaroğlu, bu tarihten itibaren 37 milyondan fazla görüntülemeye ulaşan bir isim olarak karşımıza çıkıyor. Youtuber Aslı Afşaroğlu, hesabında onlarca kombin önerisini burada paylaşıyor. Bunun yanı sıra, başörtü ve şal yapma videoları çekiyor. Alışveriş tüyoları ise beğenilen diğer video konuları arasında.

Samimi, neşeli ve heyecanlı konuşmasıyla çok sevilen Aslı Afşaroğlu, topuzu bırakmak isteyenler, namaz kılmak isteyenler, bitki dikme tüyoları gibi birbirinden farklı konularda içerikler üretiyor. Bu içeriklerde kıyafetleri de büyük beğeni topluyor.

Kimine göre fazlasıyla sade ve gelişigüzel bir tesettür giyim tarzına sahip olsa da, Aslı Afşaroğlu tesettür takım önerileri ve kendi diktiği parçalar takipçileri tarafından büyük merakla bekleniyor.

Sezonun trend kumaşlarını kullanarak tesettür giyim ölçülerine uygun parçalar diken Aslı Afşaroğlu, dış giyim kıyafetleri ve birbirinden güzel tunikler üretiyor. Özellikle yaz aylarında tercih ettiği tesettür takım parçalarını ise genellikle toprak, bej tonlarını kullanıyor.

Yaz mevsiminde çok tercih edilen terlik ve yazlık ayakkabılar, Aslı Afşaroğlu’nun kombinlerinde sıklıkla kullandığı parçalardan. Tesettür takım kombinlerinin yaz aylarında vazgeçilmez parçası olan terliklerin kullanımı tüm kombin için mükemmel bir detay sunuyor.

ASLI AFŞAROĞLU YOUTUBE VE INSTAGRAM PAYLAŞIMLARI

Youtuber isimler arasında sık video paylaşan isimlerden biri olan Aslı Afşaroğlu, Youtube üzerinde 314 bin aboneye sahip. 2015 yılında katıldığı Youtube dünyasında 37 milyondan fazla görüntülemesi var. Burada paylaştığı içeriklerde kimi zaman dikiş tüyoları verirken kimi zaman soru cevap videolarına yer veriyor.

Instagram hesabını estetik kullanmaya odaklanan Youtuber Aslı Afşaroğlu, Instagram hesabıyla uğraşmaktan fazlasıyla keyif aldığını da söylüyor. Paylaşımlarının birbirine uyumuna dikkat eden isim, bir tesettür takım kombininde yer alan renkleri geçiş fotoğraflarıyla uyum içerisinde kullanıyor.

Analog fotoğraf merakı da bulunan Youtuber, burada da kullandığı renklerle büyük beğeni topluyor. Kimi zaman tatilinden, kimi zaman evinden paylaşımlar yapan Aslı Afşaroğlu’nun Instagram’da 246 bin takipçisi bulunuyor.
TAGS aslı, aslı afşaroğlu, genç tesettür giyim, qras, qras blog, qras kadını, tesettür, tesettür giyim, tesettür gyim,