AYNI GÜN & ÜCRETSİZ KARGO
Aleyna Atalar Kimdir? Tesettür Giyim Tarzıyla Öne Çıkan Aleyna Atalar’ın Instagram Hesabı Nedir?
Aleyna Atalar Kimdir? Tesettür Giyim Tarzıyla Öne Çıkan Aleyna Atalar’ın Instagram Hesabı Nedir?

Sosyal medyadan pek çok yakın arkadaşlık kazanmış olan Aleyna Atalar, Instagram ve Youtube üzerinde geniş takipçi kitlesine sahip. Takipçilerine ve abonelerine birbirinden farklı kombin önerileri sunduğu Instagram hesabında binlerce beğenisi bulunuyor. Tesettür giyime dair verdiği giyim tüyoları, şal bağlama teknikleri de dikkat çekiyor. Tesettür giyim bloggerları arasında öne çıkan isimlerden olmaya da devam ediyor. Hem tarzı hem de özel hayatıyla merak edilen Aleyna Atalar’a dair bilgileri sizler için derledik. Aleyna Atalar kimdir? Tesettür giyim tarzıyla öne çıkan Aleyna Atalar’ın Instagram hesabı nedir?

INSTAGRAMMER ALEYNA ATALAR KİMDİR?

Aleyna Atalar, Trabzon doğumlu. Memleketi de Trabzon olan Aleyna Atalar, İstanbul’da yaşıyor. 1 Mayıs 1995 yılında dünyaya gelen Atalar’ın burcu ise boğa.

Kendisine en çok yöneltilen sorulardan biri olan boy ve kilo sorusuna da cevap veren Aleyna Atalar, 46 kilo civarında olduğunu ancak zaman zaman kilo alıp verdiğini söylüyor. Boyunun ise 158 olduğunu ifade ediyor. Ne zaman kapandığı da merak edilen Aleyna Atalar, liseden sonra üniversiteye bir yıl daha hazırlandığı dönemde kapandığını söylüyor.

Ordu Üniversitesi Hemşirelik bölümü mezunu olan isim, kendi mesleğine devam etmeyeceğini söylüyor. Eğitim hayatına devam ederken pek çok ülkeyi de gezme fırsatı buldu. Avrupa ülkelerini gezdiğini ve çok sevdiğini söyleyen Aleyna Atalar, yeniden Slovenya’ya gitmek istediğini söylüyor. Tesettür giyim önerileri ile Instagram hayatına adım atan Aleyna Atalar’ın bir diğer hayali ise Balkanları gezmek.

Karakteri hakkında da pek çok detay veriyor. Bunlardan biri de nasip ve hayırlısı kavramlarına olan inancı. Sorulan sorular arasında yer alan “Kabullenemediğin bir şey var mı”ya, hayırlısıysa olmuştur veya olmamıştır diyerek cevap veriyor. Kendinde en sevmediği özellik ise umursamaz oluşu ve çok konuşması. Sevdiği özelliği ise küsme huyunun olmaması.

Şüheda Türkoğlu ile yakın bir arkadaşlığı olduğu bilinen Aleyna Atalar, ilk olarak Instagram’da tanıştıklarını söyledi. Aynı dönemde Şüheda’nın da İstanbul’a tanışma durumu olabileceği için sık sık konuşmaya başladılar. Üçüncü görüşmelerinde aynı eve çıkmayı düşünen yakın arkadaşlar, birbirlerini aynı evin içinde tanımaya başladıklarını da söylüyor.

ALEYNA İSMİNİN ANLAMI NEDİR?

Aleyna isminin anlamı “Bizim üzerimize, bizim hakkımızda.” anlamlarına geliyor. Osmanlı Türkçesinde ise “Esenlik ve güzelliklere sahip, esenlik içinde olan” olarak tanımlanır. Instagrammer Aleyna Atalar’ın da ismi, çok farklı bir isim olmasa bile takipçileri tarafından merak edilen konular arasında yer alıyor. Aleyna Atalar, adının ilginç bir hikayesi olduğunu belirterek şunları söylüyor: “Adımı teyzem koydu. Trabzonspor'da Hamdi diye bir futbolcu var. Aynı sene doğan kızının adını Aleyna koyan Hamdi Aslan’ın hayranı olan teyzem bana bu ismi verdi.”

TESETTÜR GİYİM TARZIYLA ÖNE ÇIKAN ALEYNA ATALAR INSTAGRAM HESABI NEDİR?

Aleyna Atalar’ın Instagram hayatından önce asıl girmek istediği sosyal medya platformu Youtube. Ancak Youtube’a çok sık video atamadığının da altını çiziyor. Youtube için ilk çektiği videoları Trabzon’da çekiyordu. İstanbul’a taşınma aşamasında içerik üretmeye devam etmediği için sık sık Youtube kanalına ara verdi. Ancak Instagram’da daha da aktif hale geldi.

Instagram kullanıcı adı atalaraleyna olarak yer alıyor. Tesettür giyim kombinlerini paylaşarak kullandığı hesabında yaklaşık 400 bin takipçisi olan Aleyna Atalar, sık sık arkadaşlarıyla tatil anılarını da paylaşıyor. Böylece binlerce beğeniye ulaşan bir isim oldu.

ALEYNA ATALAR YOUTUBE HESABI NEDİR?

1 Mart 2018 tarihinde Youtube kanalını açan Aleyna Atalar’ın 129 bin abonesi bulunuyor. Yaklaşık 12 milyon görüntülemesi var. Youtube hesabında tatlı tarifleri, şal bağlama teknikleri gibi farklı kategorilerde içerikler sunuyor.
TAGS aleyna, aleyna atalar, atalaraleyna, genç tesettür giyim, influencer, instablogger, instagrammer, qras, qras blog, qras kadını, tesettür, tesettür giyim, tesettür gyim, youtuber,