AYNI GÜN & ÜCRETSİZ KARGO
2019 İlkbahar Yaz Elbiseleri
2019 İlkbahar Yaz Elbiseleri

 

2019 İlkbahar Yaz sezonunda bizleri bekleyen 4 Elbise trendi

Dinamik ve eğlenceli tavrını tasarımlarından alan elbiseler, bu sezon da tek parça konforunu hissedebileceğiniz yegane parçalar arasında.

Serin tutan, hafif kumaşlardan seçilmiş elbiseler 2019 İlkbahar-Yaz sezonuna damgasını vuruyor. Bu sezonun elbise trendlerini ister günlük ister de özel günlerde daha rahat kullanabileceğiz… Gelin birlikte QRAS STUDIO’nun bu yazın elbise  trendlerini sezon koleksiyonlarında nasıl kullandığına bakalım.


Vintage Desenli Elbiseler:

İlhamlarını geçmişten alan desenleri ve tarzları satın alma konusunda karar vermek her zaman zordur. Eski moda değil, trendi ve şık görünmek zordur çünkü! Ancak bu konuda, bu sezon daha cesur davranabilirsiniz. Çünkü QRAS  vintage desenli elbiseleri en modern şekilde tasarlıyor. Bu elbiseleri, spor ayakkabılar, terlikler ve sandaletler ile kombinleyebilirsiniz.

       

Beyaz Elbiseler:

Saf ve asil tavırlı beyaz, her sezon olduğu gibi bu sezon da bir çok formda karşımıza çıkıyor. Beyaz elbise kombinlerinde dikkat etmeniz gereken nokta beyaz elbiseyi daha güçlü gösterecek aksesuarlardır. Kolye, bileklik, tarz gözlüklü gibi parçalarda bu elbise stili harika duruyor.


Sportif Çizgiler:

Sportif çizgiler elbiselerle bütünleşiyor! Çizgi desen elbiseler ilkbahar yaz sezonunda trend görünmenizi sağlayacak, kombinlenmesi en kolay olan desenlereden biridir. Çizgi desen elbiselerin en güzel yanı ise hem spor hem şık kombinler yapmak için ideal olmaları.

TAGS guide, spring, style, summer,